Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Binnenlandrtvnof.nl

Be Quick ontsnapt uit Veenhuizen en pakt de drie punten

VEENHUIZEN – Be Quick ging zaterdag op bezoek bij het deze maand 80-jarige Veenhuizen. In de competitie was dit deze week de enige wedstrijd, wat te maken heeft met het jubileumfeest van Veenhuizen. Beide 1e teams kennen geen historie met elkaar. Wel zijn er de verhalen van de lagere teams die vroeger speelden op het veld van de nabijgelegen PI Veenhuizen. Dit betekende dat zowel de thuis- als uitwedstrijd op het terrein van de PI gespeeld werden om mogelijke “ontsnappingen” te voorkomen. Maar goed dit is lang geleden. Veenhuizen is dit jaar nieuwkomer in de 3e klasse na afgelopen seizoen gepromoveerd te zijn uit de 4e klasse D.

Lees het volledige artikel bij rtvnof.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandslotoffensief.nl

Be Quick Dokkum wint verdiend van ONT

Be Quick heeft afgelopen zaterdag een verdiende overwinning geboekt tegen ONT. Met twee nederlagen in de eerste vier wedstrijden was de 2-0 winst tegen de ploeg uit Opeinde meer dan welkom. De zege werd pas in blessuretijd definitief bezegeld.

Binnenlandrtvnof.nl

Be Quick Dokkum wint verdiend van ONT

DOKKUM – Be Quick heeft afgelopen zaterdag een verdiende overwinning geboekt tegen ONT. Met twee nederlagen in de eerste vier wedstrijden was de 2-0 winst tegen de ploeg uit Opeinde meer dan welkom. De zege werd pas in blessuretijd definitief bezegeld.