Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandDe Stentor

Bayraktar leidt Turkse Kracht met hattrick langs Activia in knotsgekke wedstrijd

Rode kaart, een veldspeler op doel, acht doelpunten waaronder een hattrick en een wereldgoal. Activia en Turkse Kracht vermaakten het publiek tijdens een knotsgekke wedstrijd in klasse 4E die door de bezoekers uit Deventer uiteindelijk werd gewonnen met 3-5.

Lees het volledige artikel bij De Stentor

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandweekblad-debrug.nl

ZVS/Gevers op halve kracht langs Turkse Kracht.

SINT-MICHIELSGESTEL - ZVS hoefde zich niet al te veel in te spannen om in de beker toch simpel met Turkse Kracht af te rekenen. Waar het voor rust al ruim afstand moest nemen, kwam die er pas in de slotfase van de wedstrijd.

Voetbaldeventervoetbal.nl

De toto van Wesley de Witte

Wekelijks zal er een trainer, voetballer of liefhebber van het Deventer voetbal de toto van de week invullen voor de rubriek ‘Wouter’s toto’. Deze week is de beurt aan Wesley de Witte, de helaas geblesseerde aanvaller van SV Terwolde.

Advertentie