Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Barendrecht – Quick door scheidsrechter gestaakt

BARENDRECHT - Barendrecht-Quick werd zaterdag een kwartier voor tijd bij een 0-1 stand gestaakt door een blessure van de scheidsrechter. Wanneer de wedstrijd wordt uitgespeeld is nog niet bekend. Na twee overwinningen begon Barendrecht voortvarend aan dit thuisduel. De trainersstaf kon beschikken over een fitte selectie. De herstelde Joey Jongman begon op de bank.

Lees het volledige artikel bij De Schakel Barendrecht

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandafc.nl

Barendrecht - AFC voorbeschouwing

Zaterdag 17 oktober 2026 gaat de 91 kilometer lange reis van ons aller eerste naar Sportpark de Bongerd, sinds 1976 het riante onderkomen van de Barendrechtse Voetbalvereniging (BVV) Barendrecht. De rood-witten doen het dit seizoen verrassend goed.

Binnenlandvoetbalrotterdam.nl

Barendrecht laat AFC kansloos op De Bongerd |

Barendrecht heeft zich zaterdag knap hersteld van de kansloze 4-0 nederlaag bij De Treffers. Op het eigen sportpark De Bongerd werd AFC met 4-1 geklopt. Vooral na de rust lieten de rood-witten bij vlagen wervelend spel zien.

Binnenlandbvvbarendrecht.nl

BARENDRECHT MAAKT RECLAME EN LAAT AFC KANSLOOS: 4-1

Barendrecht heeft zich zaterdag knap hersteld van de kansloze 4-0 nederlaag bij De Treffers. Op het eigen sportpark De Bongerd werd AFC met 4-1 geklopt. Vooral na de rust lieten de rood-witten bij vlagen wervelend spel zien.