Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandNijkerkerveen.org

Arkemheen in tranen: Nijkerkse woongroep gaat met vakantie

De woongroep Jasmijn van verzorgingscentrum Arkemheen in Nijkerk is dinsdag 10 december flink verrast door het team van het Glazen Thuis. De woongroep, waar mensen wonen die kampen met de ziekte dementie,  had één grote wens en dat is een midweekse vakantie. Die wens ging in vervulling door de goede doelenactie. Jeffrey Sanders deelde namens het programma aan de begeleiding een cheque uit ter waarde van 1.000 euro. De woongroep kon door de verrassing haar tranen niet bedwingen. Foto Kees van den Heuvel (er is toestemming gegeven voor het nemen van de foto’s)

Lees het volledige artikel bij Nijkerkerveen.org

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnl24.nu

Vermiste Jasmijn (14) uit Arnhem weer veilig terecht

ARNHEM - De 14-jarige Jasmijn uit Arnhem, die sinds vrijdag 30 oktober werd vermist, is weer veilig terecht. Volgens de aangeleverde informatie heeft de politie laten weten dat het meisje in goede gezondheid is teruggevonden.

Binnenlandschiedam24.nl

Grote zorgen om vermiste Jasmijn (14)

ARNHEM/ROTTERDAM - De politie vraagt hulp bij het vinden van de veertienjarige Jasmijn uit Arnhem. Zij wordt sinds vrijdag 30 oktober vermist en is voor het laatst gezien in de omgeving van station Rotterdam Centraal.

Advertentie