Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

Binnenlandindebuurt

Arenda Oomen is afscheidsfotograaf: ‘Juist de momenten van liefde zijn zo belangrijk’

Jonge ouders die een doodgeboren kindje moeten begraven, of een dochter die in korte tijd afscheid moet nemen van haar beide ouders. Afscheidsfotograaf Arenda Oomen maakt zulke gebeurtenissen van dichtbij mee. “Het gaat niet altijd om verdriet, maar juist om troost en liefde.”

Lees het volledige artikel bij indebuurt

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandweekblad-debrug.nl

Einde van een tijdperk; geen WiSH in 2027

LAARBEEK - In 2027 komt er geen WiSH. Het festival begon in 2007, maar trekt voor komend jaar de stekker eruit. Zo komt er na 20 jaar, voor nu, een einde aan het jaarlijks grootste evenement in Laarbeek.

Binnenlandvlaardingen24.nl

Toneelgroep De Fakkel speelt "Enkele Reis"

VLAARDINGEN - Het is alweer een jaartje geleden dat Toneelgroep De Fakkel "Vaders" op de planken bracht. Da's alweer even geleden maar een stuk instuderen, plus alles organiseren wat daarom heen 'hangt' kost nou eenmaal tijd.

Advertentie