Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandoost.nl

Aloude herberg Swaen aan De Brink Den Ham nieuw leven ingeblazen: ‘Ademt de sfeer van weleer’

Ooit, in een ver verleden, had Den Ham z’n eigen herberg. Gelegen aan de monumentale Brink. Sinds vandaag is het etablissement, dat dateert van 1890, nieuw leven ingeblazen: “Met hedendaags comfort, maar met oog voor die nostalgische authentieke details.”

Lees het volledige artikel bij oost.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

TagsMaud

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Muziekkliknieuwsveghel.nl

Muziek van binnenuit beleven tijdens MVM Surround Concert

EERDE | Hoe voelt het om midden in een orkest te zitten? Om muziek niet alleen te horen, maar van alle kanten te ervaren? Op zondag 8 november biedt Muziekvereniging Meierijstad die bijzondere kans tijdens het MVM Surround Concert.

Binnenlandcontactzutphen.nl

Halloween bij De Uitwijk

ZUTPHEN - Activiteitenteam Los organiseerde zaterdag 31 oktober een Halloweenkermis op De Brink in Zutphen, naast buurthuis De Uitwijk. Het evenement bleek een groot succes, wat bleek uit de opkomst van 400 kinderen met hun ouders.

Advertentie