Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

Binnenlanddestentor.nl

Albert stopt na vijftien jaar met roemrucht café op Urk: ‘Pijn in het hart, maar ook opluchting’

Na vijftien jaar stopt Albert Snoek (42) met café De Ommele op Urk. Saai was het tussen de nauwe steegjes en met de eigenzinnige jeugd uit het vissersdorp nooit. Een prachtige tijd, maar een afscheid met gemengde gevoelens. „Soms voel ik me politieagent in mijn eigen café.”

Lees het volledige artikel bij destentor.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandheturkerland.nl

Urk snakt naar eerste thuiswinst

Na vier thuisnederlagen snakt heel Urk naar de eerste overwinning dit seizoen op sportpark De Vormt. Lukt het de mannen van Randy Jelies en Henk Nieuwenhuis tegen het bezoekende WHC de drie punten te behalen.

Binnenlandvisserijnieuws.nl

Brandbrief Vissersbond naar de handel

LAUWERSOOG – Na jaren draaide de klok vrijdagmorgen 23 oktober eindelijk weer eens voor garnalen. Onno Nienhuis van Hendrikson drukte op 7,50 euro per kilo af voor de 1.800 kilo. De hele garnalenketen keek met grote belangstelling toe.

Advertentie