Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Binnenlandsalland1.nl

Airco in brand in binnenstad Deventer; buurvrouw gaat het vuur met tuinslang te lijf

Woensdagmiddag rond 13:30, kreeg de Deventer brandweer een melding, dat er een woningbrand was in de Broederenstraat in Deventer. Ter plaatse bleek, dat in de binnentuin achter de woning, de buitenunit van een airco in brand stond. Een buurvrouw was als eerste met een tuinslang het vuur te lijf gegaan, waarna de brandweer de klus afmaakte.

Lees het volledige artikel bij salland1.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandsalland1.nl

Brand in woning aan Koningspage in Deventer

Zondagavond heeft er brand gewoed in een woning aan de Koningspage in Deventer. De brand werd rond 22.10 uur door buurtbewoners ontdekt, omdat er een brandalarm af ging en er uit meerdere ramen en ventilatieroosters rook naar buiten kwam.

Binnenlandsalland1.nl

Fietser aangereden op rotonde in Deventer

Op de rotonde van de Laan van Borgele met de Margijnenenk in Deventer is donderdag, rond 11:30 uur, een fietser aangereden door een automobilist. Het slachtoffer, een man, is met onbekende verwondingen per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Advertentie