Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Binnenland:angedijk Centraal

Agent redt pulletjes langs N242, aangereden moedereend toch overleden

De politie is er niet alleen voor mensen, maar ook voor dieren. Vrijdagochtend heeft een verkeersagent op de N242 tussen Heerhugowaard en Winkel een aangereden eend met vijf pulletjes geprobeerd te redden. Helaas overleed de moedereend alsnog, maar de jonkies maken het goed.

Lees het volledige artikel bij :angedijk Centraal

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandAlkmaars Dagblad

Nh1816 Verzekeringen viert 210 jaar

OUDKARSPEL - Nh1816 Verzekeringen is 210 jaar jong. Een mijlpaal met een gouden coöperatieve rand. Stichting Goede Doelen Nh1816 doneert ruim € 210.000 aan lokale goede doelen door heel Nederland. Want wie jarig is, trakteert.

Binnenlandrodi.nl

Vermist en gemist: poes Mazsi

Verdwenen huisdieren worden niet alleen vermist, maar ook gemist. In deze rubriek brengen we dieren onder de aandacht die vermist worden in de hoop hen te kunnen herenigen met hun baasjes. Dit keer: poes Mazsi.

Advertentie