Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

BinnenlandEntertainment Business

AFAS en Edisons gaan vijfjarige samenwerking aan - Entertainment Business

AFAS Software en de Edison Stichting gaan voor tenminste vijf jaar een samenwerking met elkaar aan. Het softwarebedrijf is naamgevend partner geworden van de evenementen Edison Pop en Edison Jazz en Klassiek en wordt daarmee AFAS Edisons. Daarnaast wordt het onlangs geopende AFAS Theater Leusden de nieuwe locatie van de uitreikingen. Eén van de doelen van AFAS is om in lastige tijden Nederlandse muzikanten te steunen.

Lees het volledige artikel bij Entertainment Business

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingtribune.nl

Marketingtransfers week 40, 2026

Zeventien transfers deze week. Opvallend? Na twintig jaar Afas maakt CMO Martijn Delahaye ruimte voor nieuw leiderschap, is het stuivertje wisselen bij Team5PM en gaat Jelle Mul na een zomers sabbatical aan de slag als Director of Marketing Europe bij Yeti.

Muziekstedendriehoek.nl

Masterclass Apeldoorn verbindt jong talent en ervaren musici

APELDOORN – Van 2 tot en met 8 november staat Apeldoorn in het teken van klassieke muziek. Tijdens Masterclass Apeldoorn geven wereldberoemde musici les aan jonge talenten van internationale conservatoria. De lessen zijn vrij toegankelijk.

Advertentie