Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

BinnenlandThuis in het nieuws

21 mei 2022 - Rosmalen - Foto's: Avonddriedaagse Rosmalen - Thuis in het nieuws

Rosmalen (Rosmalen): Gisteravond was de finale van de avonddriedaagse wandeltochtin Rosmalen. Vanwege het te verwachten slechte weer werd de tien kilometer niet gelopen maar deed iedereen de vijf kilometer en was de start niet om 5 maar om 7 uur. Er deden misschien wel meer dan duizend mensen mee. Rond half 9 konden familieleden, vrienden en kennissen van de wandelaars hen verwelkomen. Het was daarna nog lang gezellig op de Driesprong.

Lees het volledige artikel bij Thuis in het nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddalfsennet.nl

Dalvo H1 pakt volle winst in Zwolle

DALFSEN – Gisteravond heeft Fons Eilert Dalvo H1 de volle winst gepakt tegen SVI H5 uit Zwolle. In Sporthal Zwolle-Zuid werd om 21.15u begonnen aan de vierde competitiewedstrijd van het seizoen.

Binnenlanddeteyding.nl

Allerzielen rondom kerken in Voorhout

VOORHOUT, 3 november 2026 – Gisteravond werd in Voorhout stilgestaan bij overleden dierbaren. Je kon in de kerken terecht en op de graven brandden lichtjes. Foto’s Hubert Heuzen

Advertentie