Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

BeursDe Beurs

Europese beurzen sluiten lager

(ABM FN-Dow Jones) De aandelenmarkten in Europa zijn vrijdag in het rood geëindigd. De Stoxx Europe 600 index verloor 1,0 procent tot 457,89 punten. De Duitse DAX liet een verlies optekenen van 1,4 procent op 15.307,98 punten. De Franse CAC 40 daalde 0,8 procent bij een stand van 7.129,73 punten. De Britse FTSE sloot 0,4 procent lager op 7.882,45 punten.

Lees het volledige artikel bij De Beurs

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelfinancieel.headliner.nl

Europese beurzen openen lager

De Europese aandelenmarkten stevenen donderdag af op een lagere opening. IG verwacht verliezen van ongeveer 0,5 procent voor de Duitse DAX en de Franse CAC 40, terwijl de Britse FTSE circa 0,2 procent lager lijkt te beginnen.

Financieelfinancieel.headliner.nl

Europese beurzen openen hoger

Europese aandelenmarkten stevenen vrijdag af op een hogere opening, na een overwegend zwakke sessie op donderdag. IG rekent op winsten van ongeveer 200 punten voor de Duitse DAX, 57 punten voor de Franse CAC 40 en 91 punten voor de Britse FTSE 100.