Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

BeursDe Beurs

ASML en Shell beloond na cijfers

(ABM FN-Dow Jones) De Amsterdamse hoofdgraadmeter werd aan het begin van de handelsweek diep in het rood getrokken door verliezen voor ASML, Besi en ASMI, en alleen ASML wist vervolgens te herstellen, nadat het Veldhovense bedrijf met kwartaalcijfers kwam die beleggers tevreden stemden.

Lees het volledige artikel bij De Beurs

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

ConsumentReformatorisch Dagblad

AEX eindigt beursweek met nieuw slotrecord

De AEX-index op het Damrak is vrijdag op een slotrecord geëindigd. De hoofdindex sloot 0,9 procent hoger op 1142,88 punten en verbeterde daarmee het vorige slotrecord van woensdag, toen de graadmeter nog op 1137,09 punten sloot.

Economiedeaandeelhouder.nl

Agenda: Fed en ISM

Na het zwakke Amerikaanse banenrapport van vrijdag wordt dit een relatief rustige, maar monetair interessante week. De belangrijkste macro-events zijn ISM Services vandaag, de Fed-notulen woensdag en de ECB-notulen plus jobless claims donderdag.