Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

AutoAutoWeek

Skoda Octavia NX (2020 - nu)

De Skoda Octavia NX is de vierde generatie van zijn reeks. Hij deelt zijn techniek met de Volkswagen Golf VIII en is net zoals zijn neef een echte allemansvriend. Zijn ruimte en comfort maken hem een geliefde keuze onder zowel zakelijke rijders als gezinnen.

Lees het volledige artikel bij AutoWeek

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

De verboden vrucht, Apple CarPlay in Tesla, is hier

Alle moderne auto’s hebben in elk geval gemeen dat ze Apple CarPlay of Android Auto aanbieden. Er is een grote Amerikaanse uitzondering en dat is Tesla. Het merk heeft nooit ondersteuning gehad, maar nu is er een omweg.

AutoAutoWeek

De BYD Dolphin Surf is ineens ideaal voor uitzendbureaus

Terwijl de geruchten over een geheel nieuwe Dolphin Surf al rondzingen, gaat BYD nog even aan de slag met een update van de huidige. Die mag dus toch nog even blijven en is met name voor uitzendbureaus een stuk interessanter dan voorheen.