Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

AutoAutoblog

Kijk, de Volkswagen ID. Ford is in aantocht!

Je zou denken dat Volkswagen binnen VAG wel genoeg merken heeft om mee samen te werken. Toch gaat Volkswagen nu ook met Ford in zee, onder het motto: je kunt een platform nooit met genoeg auto’s delen. Ook Ford gaat namelijk aan de haal met het welbekende MEB-platform.

Lees het volledige artikel bij Autoblog

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

Volkswagen ID.Tiguan is hier: 600 km en normale knoppen

De Volkswagen ID.4 is dood. Zijn opvolger heet ID.Tiguan en Volkswagen gebruikt die naamswijziging niet alleen voor de marketing. Dit moet weer een échte Volkswagen zijn: herkenbaar, logisch en vooral minder afstandelijk dan de eerste generatie ID-modellen.

AutoAutoblog

Volkswagen ID.Tiguan – VW is terug!

Vergeet de Golf, de Tiguan is wellicht nog belangrijker voor Volkswagen, het is de bestverkopende auto van de hele Volkswagen Group. Dat VW nu het elektrische zusje ook de naam ID.Tiguan betekent ook echt wat.