Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

AutoAutoblog

Goedkoopste en duurste op Marktplaats: Porsche Cayenne

De zoektocht naar een volgende auto kan een groot avontuur zijn. Je hebt wellicht al wat in gedachten, maar kun je zoiets wel betalen? En als je het al kunt betalen, moet je het dan wel doen? In deze rubriek kijken we naar de duurste en de goedkoopste Marktplaats-occasions van een bepaald model.

Lees het volledige artikel bij Autoblog

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoWeek

McLaren 750S zwaait in 2027 af

Het einde nadert voor de McLaren 750S. De Britse sportwagenbouwer neemt de laatste bestellingen aan en stopt in 2027 met de productie. Daarmee valt na vier jaar het doek voor de opvolger van de 720S, die tien jaar geleden debuteerde.

AutoAutoblog

Mercedes heeft goed nieuws voor fans van de G-Klasse

Mercedes kwam een tijdje terug met nieuws waar elke petrolhead van schrok: AMG ging zich bezighouden met viercilinders. Geen acht of zescilinders, nee vier. Goed, daar werd natuurlijk niemand enthousiast van en dat hebben ze geweten ook.