Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

AutoAutoblog

EV-vlaggenschip ‘kan terug naar ICE’ door tegenvallende vraag

Er is nu weer een auto die deze behandeling kan krijgen, als het aan productplanner Cyprien Laurentie ligt. En dan hebben we het over de DS N°8, het nieuwe vlaggenschip van het premiummerk van Citroën. Deze coupé-achtige crossover is bedoeld als EV en enkel als EV, om van DS een futuristisch toekomstbestendig merk te maken. En dat is even wennen, zo geeft Laurentie toe. Ook al wordt de actieradius van 750 km neergezet alsof het volgens het merk redelijk compromisloos is.

Lees het volledige artikel bij Autoblog

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAlgemeen Dagblad

Lancia Gamma: met de stroom mee

Lancia breidt uit met de Gamma. Deze C-segment cross-over deelt zijn genen met de DS Numéro 7 en komt vooralsnog alleen als EV onze kant uit. De topversie heet HF Integrale, en dat schept verwachtingen.

AutoAutoblog

Volkswagen wil Chinese modellen ook in Europa gaan verkopen

Je hebt misschien meegekregen, zijn er tegenwoordig ook diverse Volkswagen ID-modellen zijn die we niet in Europa krijgen. Denk bijvoorbeeld aan de Volkswagen ID. Unyx 09 en de ID. Era 9X . Dit zijn auto’s die gebouwd zijn door China, voor China.

Advertentie