Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

AutoAuto Vandaag

Dit kost de Volvo XC40

XC40 T3 die de nieuwe driecilinder turbomotor krijgt met een vermogen van 156 pk. De uitrusting omvat tal van veiligheidsvoorzieningen die Volvo ook al op de XC60 levert. Het instrumentenpaneel geeft zijn informatie middels een digitaal scherm, terwijl op de console een 9 inch touchscreen is aangebracht.

Lees het volledige artikel bij Auto Vandaag

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Volleybalvoorwaartstwello.nl

Voorwaarts clashes: D3 wint de eerste

Dit seizoen worden er meerdere clashes gespeeld: Voorwaarts-teams die bij elkaar in de competitie spelen en de strijd aangaan voor de punten en eer. Tijdens de eerste speelronde was het al direct zover: Voorwaarts Dames 3 – Voorwaarts Dames 4.

BinnenlandOmroep Gelderland

Verdwenen hond • fatbiker aangereden

Het actuele 112-nieuws uit Gelderland van deze dag bundelen we in een liveblog. Je leest en ziet hier een overzicht van ongelukken, branden, vermissingen en misdrijven in onze provincie.