Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

AutoAutoblog

Corolla Cross instapper is echt verrassend prijzig

Fabrikanten hebben ondertussen hun gehele gamma ‘gecrossoverd’. Met dat zelfverzonnen woord bedoelen we dat automerken voor bijna elke ‘normale’ auto nu ook een crossover hebben. Bij BMW gaat het bijvoorbeeld van de X1 tot en met de X7, bij Mercedes-Benz van de GLA tot de GLS. Toyota is ook lekker bezig, want het merk heeft ook in bijna elke klasse een crossover.

Lees het volledige artikel bij Autoblog

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

Op deze manier willen we wel een kleine SUV hebben!

Een kleine SUV is eigenlijk nooit echt een leuke auto. Ze komen vooral omdat ze precies zitten waar de retepopulaire B-segment hatchback zat, maar dan op hoge pootjes voor een betere zitpositie. Leuke kleine crossovers zijn dan ook zeldzaam.

Wetenschapvietnam.vn

Het ordenen van wetenschappelijke en technologische taken

Tuyen Quang benut zijn sterke punten in de landbouw, bosbouw, visserij, medicinale kruiden en unieke producten, en vernieuwt zijn aanpak bij het selecteren en uitbesteden van wetenschappelijke en technologische (W&T) taken en innovatie-initiatieven.