Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

AutoAutoblog

Chinese AUDI gespot in het vleesch

En daar is ‘ie dan, VAG’s hoop in bange Chinese dagen. Zoals bekend gaat het niet best met de Europese auto industrie. Afgelopen week deed Lubach er zelfs nog een itempje over. Miljarden betalen we inmiddels aan buitenlandse bedrijven voor CO2 certificaten, terwijl de eigen auto industrie bloedt. Waanzinnig natuurlijk. En dat is het ook inderdaad. Alleen ging onze Arjen even voorbij aan de extreem logische oplossing. De ons zelf opgelegde regeltjes eventjes netjes verwijderen. Klaar is Kees. Gemak dient de mens.

Lees het volledige artikel bij Autoblog

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddrimble.nl

Enkhuizen

In deze speciale aflevering staat het team voor een bijzondere uitdaging: het moderniseren van een uniek pand dat onder architectuur is gebouwd. Een huis vol karakter, maar ook vol puzzels.

AutoAutoblog

Volkswagen wil Chinese modellen ook in Europa gaan verkopen

Je hebt misschien meegekregen, zijn er tegenwoordig ook diverse Volkswagen ID-modellen zijn die we niet in Europa krijgen. Denk bijvoorbeeld aan de Volkswagen ID. Unyx 09 en de ID. Era 9X . Dit zijn auto’s die gebouwd zijn door China, voor China.