Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Auto-motorsportFormule1

Waarom de RB19 een monstermachine was

Nog nooit is een Formule 1-auto zo succesvol geweest als de RB19 van Red Bull. Het ene na het andere record sneuvelde dit seizoen en voor het eerst in de geschiedenis van het team eindigen de coureurs op de eerste en tweede positie in het WK. Onze techniekexpert Rob van den Heijkant belicht de onderdelen waarmee deze recordmachine excelleert, zoals de DRS.

Lees het volledige artikel bij Formule1

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandlokaleomroepzeewolde.nl

Flevofanfare schittert tijdens hanzefestival in Zutphen

Op zaterdag 17 oktober vond het Hanzefestival plaats in de Hanzehof in Zutphen. Zeven fanfare- en harmonieorkesten, waaronder de FlevoFanfare uit Zeewolde, presenteerden hun muzikale programma's rond het thema Het Jaar van het Paard.

Binnenlandstad-en-groen.nl

Pratende robotmaaier aan het werk in Stadspark Sittard

Bezoekers van het Stadspark in Sittard kunnen de komende weken een opvallende nieuwe groenbeheerder tegenkomen: een pratende robotmaaier. De gemeente Sittard-Geleen test of de zelfstandig werkende machine een goed alternatief is voor de traditionele zitmaaier.