Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Auto-motorsportautosport.be

BREAKING: Neuville is wereldkampioen

Thierry Neuville (Hyundai) kan de champagne koud laten zakken voor straks. Zijn enige tegenstander Ott Tänak (Hyundaià ging van de baan. De Est ging duidelijk nog voor eigen glorie in een soort van Harakiri... De Est moest 25 punten goedmaken, maar hij ging op de eerste proef van de slotdag van de baan en verlaat dus Japan scoreloos. Neuville kan straks nog vrank en vrij gaan aanvallen, want zelfs bij een opgave zijn de Belgen wereldkampioen.

Lees het volledige artikel bij autosport.be

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Auto-motorsportautosport.be

Sardinië : Solberg houdt titelstrijd levend

Net als de ochtendlus, begon de namiddag slecht voor Hyundai. Thierry Neuville (Hyundai) ging van de baan raakte de achterophanging en kon niet meer verder. Daardoor verloor Hyundai ook zijn tweede spits vooraan de strijd.

Auto-motorsportautosport.be

Sardinië : Solberg blaast titelstrijd nieuw leven in

De dag begon niet al te goed voor Hyundai. Adrien Fourmaux (Hyundai) reed op de openingsproef lek, waardoor het team dus meteen een van z’n spitsen vooraan verloor. Thierry Neuville (Hyundai) sloeg zo een bresje, maar dat was buiten Oliver Solberg (Toyota).

Advertentie