Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

Auto-motorsportautosport.be

4H Spa-Francorchamps: IDEC Sport op pole

De kwalificatie voor de European Le Mans Series in Spa-Francorchamps was er een met wisselende omstandigheden. Voor de middag was er nog een regenvlaag die het circuit nat maakte, maar naarmate de sessie vorderde, werd het steeds droger. Daar was het Valerio Rinicella die voor IDEC Sport de pole wist te bemachtigen. Duqueine Team was de snelste in LMP2 Pro-Am, R-Ace GP Duqueine was de primus in LMP3 en de Racing Spirit of Léman Aston Martin pakte in het absolute slot de pole.

Lees het volledige artikel bij autosport.be

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Auto-motorsportautosportwereld.com

Welkom op de website van autosportwereld

De laatste polepositie van het seizoen ging naar Grégoire Saucy en United Autosports. De leider in het kampioenschap had een ruime voorsprong van 0,423 seconden op Alex Lynn die met de Oreca van Algarve Pro Racing tweede eindigde.

Auto-motorsportautosport.be

4H Portimão: United Autosports wint en pakt titel

De European Le Mans Series kende zijn apotheose met de 4 Hours of Portimão. Terwijl twee klassen compleet werden gedomineerd door de uiteindelijke kampioenen, vielen de beslissingen in de andere twee categorieën pas in de allerlaatste ronden.

Advertentie