Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

WK-finale in handen van arbiter Marciniak, Makkelie en Friese assistenten Steegstra en De Vries mogen naar huis

Wat al in de lucht hing is uitgekomen: scheidsrechter Danny Makkelie kan een optreden in de WK-finale vergeten. De FIFA heeft de Pool Szymon Marciniak aangesteld voor de eindstrijd tussen Argentinië en Frankrijk.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandNieuws uit Kollum

Vv Kollum bekert door

EASTEREIN – Op 18 oktober werd in de 1 e knock-out ronde van de bekercompetitie een zakelijke overwinning geboekt op vv SDS uit Easterein. In een meer saaie dan spannende wedstrijd won de ploeg van trainersduo Smit en de Boer met 2-0.

BinnenlandWâldNet Nieuws

vv Kollum handhaaft zich in top tweede klasse

KOLLUM - Afgelopen zaterdag was er een nieuw hoofdstuk voor VV Kollum, namelijk de allereerste ontmoeting met Peize. Er worden nu op 2e en 3e klasse niveau, zaterdag en zondag teams bij elkaar ingedeeld. Er kan zowel op zaterdag als zondag worden gespeeld.

Advertentie