Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Wat doet de BBB na de revolutionaire verkiezingsuitslag? Als het toch reactionair machtsdenken wordt, mogen Caroline en Abel het aan onze kinderen uitleggen | LC commentaar

Verpletterend, aardverschuiving, monsterzege, onvoorstelbaar – de uitslag van de provinciale verkiezingen van 15 maart 2023 rechtvaardigt grote woorden. De overwinning van de BoerBurgerBeweging hing in de lucht, maar dat zoveel kiezers in het hele land zich vereenzelvigen met boegbeeld Caroline van der Plas is ongekend. Voer voor politicologen, maar ook voor psycho- en sociologen.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandActief Media

Extra jubileumvoorstelling STIM in Eastrum

Zondag 8 november is Vocal Group STIM te gast in de Sint Nicolaaskerk in Eastrum. De groep geeft daar een extra voorstelling van hun jubileumprogramma ‘Hast itselfde mar krekt oars’.

Advertentie