Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Sjaak uit Leeuwarden deed thuis zeldzame historische ontdekking: muren in de gang zijn 500 tot 600 jaar oud

Zeldzaam oud zijn de muren in het huis van Sjaak de Vries en Regina Kooiman aan de Grote Kerkstraat in Leeuwarden. Sjaak legde zelf de restanten bloot van een vijftiende-eeuws ‘vakwerkhuis’ en van een nog oudere kloostermoppenwand.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandMarssum

Spokentocht heerlijk griezelig

De spokentocht die door Jeugdclub Oars en het dorpshuis Nij Franjum was georganiseerd was heerlijk griezelig. De 115 deelnemers en de meer dan 30 vrijwilligers hadden een mooie avond. Het weer zat geweldig mee: droog, niet koud en geen wind.

BinnenlandMarssum

Meditaasje

Een lieve collega vroeg mij: vraag je de Heilige Geest wel eens om hulp? Ik viel helemaal stil, die vraag had ik mijzelf nog nooit gesteld. Had ik het mij wel eens afgevraagd, stilletjes? Ik hoopte dat mijn antwoord mocht zijn: Ja.

Advertentie