Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Ondernemer Martijn Rozenboom, die eerder aasde op Jan Sikkes, organiseert leegverkoop Score

Ondernemer Martijn Rozenboom, die ook wel bekend staat als „bedrijvendokter”, gaat de voorraden van de failliete modeketen Score de komende maanden uitverkopen. Daarover heeft hij naar eigen zeggen overeenstemming bereikt met de curator van Score, waarvan de toekomst nog steeds onzeker is. Die leegverkoop gebeurt in de ongeveer dertig winkels die nog open zijn. In Friesland zijn drie Score-winkels: in Leeuwarden, Drachten en Sneek.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

RetailRetail news

Martijn Rozenboom helpt Prénatal bij herstructurering

De Nederlandse tak van baby- en peuterketen Prénatal heeft Martijn Rozenboom binnengehaald als strategisch adviseur voor een herstructurering. Dat bevestigt de woordvoerder van de ondernemer na berichtgeving van het FD.

Binnenlandstedendriehoek.nl

ApoldroNU – Wie de jeugd heeft…

Wie de jeugd heeft….. Die uitdrukking gaat niet helemáál meer op. Momenteel is ruim helft van onze volwassen bevolking vijftig-plus (overigens niet af te lezen aan het aantal Kamerzetels van de partij met die naam). ‘n Paar cijfers.

Advertentie