Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Martje Helmhout (91) en Sjoerd Tuinstra (94) zijn 70 jaar getrouwd. Nog elke dag komt ze bij hem langs in het verzorgingstehuis

Ze troffen elkaar in 1950 en nog altijd is het aan. Zondag zijn Sjoerd Tuinstra (94) en Martje Helmhout (91) uit Surhuisterveen op de kop af zeventig jaar getrouwd.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandactiefonline.nl

Muziekvesper in Grote Kerk Dokkum

Op zondag 1 november is er een zeer bijzondere muziekvesper in de Grote- of Sint Martinuskerk in Dokkum. Organist Auke de Boer en trombonist Klaas van Slageren zullen deze dienst verzorgen.

BinnenlandActief Media

Martinuslezing door Kees van Ekris

Ds. Kees van Ekris verzorgt de Martinuslezing op donderdagavond 5 november in de Grote of Sint Martinuskerk van Dokkum. Het thema is: De Magie van de Kerk?! Muzikale ondersteuning wordt verzorgd door organist Auke de Boer.

Advertentie