Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Man (26) uit Leeuwarden hangt posters op van man die hij een pedofiel vindt: 'Had ik niet moeten doen'

Hij had er heel veel spijt van dat hij posters had opgehangen waarop iemand werd aangeduid als ‘pedofiel’, vertelde een 26-jarige Leeuwarder donderdag op de zitting van de politierechter. Hij stond terecht op verdenking van smaad.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

GamesFok.nl games

Switch 2 passeert 26 miljoen verkochte exemplaren

De Switch 2 heeft de grens van 26 miljoen verkochte exemplaren gepasseerd. Dat blijkt uit de kwartaalcijfers die Nintendo vanochtend publiceerde: eind september stond de teller op 26,35 miljoen consoles en ruim 73 miljoen verkochte games.

GamesEvilgamerz

Famitsu geeft cijfers aan Zelda en Call of Duty

Het Japanse Famitsu heeft haar vier redacteuren weer aan het werk gezet voor diverse games. The Legend of Zelda: Ocarina of Time en Call of Duty: Modern Warfare 4 zijn beoordeeld. De gehele lijst is als volgt:

Advertentie