Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

AlgemeenNRC

Jemenitisch protest tegen verscherpt beleid IND: 'Waarom zou ik teruggaan naar een land waar de bommen naar beneden vallen?'

Jemenitisch protest tegen verscherpt beleid IND: 'Waarom zou ik teruggaan naar een land waar de bommen naar beneden vallen?'

Lees het volledige artikel bij NRC

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MuziekReformatorisch Dagblad

Houthi’s vallen hoofdkwartier regering Jemen aan

De Houthi’s hebben een raketaanval uitgevoerd op het presidentiële Al-Maashiq-paleis in Aden, dat dient als hoofdkwartier van de internationaal erkende overheid van Jemen. Volgens persbureau AFP zouden hierbij zeker vier doden zijn gevallen.

ConsumentReformatorisch Dagblad

Frankrijk zet militairen en middelen in Saudi-Arabië in

Frankrijk is begonnen met het inzetten van militaire middelen in Saudi-Arabië, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Het land had al beloofd de belangrijke havenstad Yanbu te zullen helpen beschermen tegen Houthi-aanvallen.

Advertentie