Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

AlgemeenLeeuwarder Courant

Huseen Alshikh-khaled uit Marsum zorgt op Prinsjesdag voor weer- en windbestendige coupes en vastzittende hoedjes: 'Echt een grote eer'

Huseen Alshikh-khaled uit Marsum treedt in Den Haag aan als Prinsjesdagkapper. Als Nederlands kampioen leerling-kapper zorgt hij dat de kuiven van ministers goed zitten, coupes van Kamerleden weer- en windbestendig zijn en hoedjes niet wegwaaien. ,,Echt een grote eer”, vindt de geboren Syriër.

Lees het volledige artikel bij Leeuwarder Courant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandMarssum

Spokentocht heerlijk griezelig

De spokentocht die door Jeugdclub Oars en het dorpshuis Nij Franjum was georganiseerd was heerlijk griezelig. De 115 deelnemers en de meer dan 30 vrijwilligers hadden een mooie avond. Het weer zat geweldig mee: droog, niet koud en geen wind.

BinnenlandMarssum

Meditaasje

Een lieve collega vroeg mij: vraag je de Heilige Geest wel eens om hulp? Ik viel helemaal stil, die vraag had ik mijzelf nog nooit gesteld. Had ik het mij wel eens afgevraagd, stilletjes? Ik hoopte dat mijn antwoord mocht zijn: Ja.

Advertentie