Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

AlgemeenNRC

(Hoe) kun je nu nog een huis kopen?

Vandaag even iets anders dan de Amerikaanse verkiezingen: een aflevering over het grote tekort aan huizen. De betaalbaarheid van woningen is voor starters de afgelopen tien jaar met een kwart gedaald. Zoals Maarten zegt: „Toon mij een kansrijke starter op de woningmarkt, en ik toon u een dodo op Mauritius.“ Er is een gigantisch tekort aan aanbod – en een overheid die de vraag naar woningen juist aanjaagt.

Lees het volledige artikel bij NRC

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

TagsMarike

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddekrantnieuws.nl

Wereldwinkel Roden sluit na ruim 48 jaar de deuren

RODEN - De Wereldwinkel aan de Nieuweweg 7 in Roden is definitief gesloten. Er zijn te weinig vrijwilligers over om de winkel draaiende te houden. Het bestuur van Stichting Wereldwinkel Roden sloot de deuren na meer dan 48 jaar.

AlgemeenNRC

Is Europa nou duur, of goedkoop?

Premier Jetten spreekt van een "compleet onacceptabel" nieuw Europees begrotingsvoorstel, bondskanselier Merz noemt de plannen "echt onbetaalbaar". Klopt het dat Europa zoveel duurder wordt?