Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

AlgemeenNRC

Archeon

Onze zoon van 5 en zijn vader gaan naar het Archeon. Zoon is zeer onder de indruk van hoe huizen gebouwd werden met koeienpoep in de prehistorie en hoe gladiatoren in gevecht gingen. Aan het eind van de dag leggen we hem in bed en zegt hij: „Mama, als ik later groot ben dan ga ik in de middeleeuwen wonen.”

Lees het volledige artikel bij NRC

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandcastricummer.nl

Warmtepompen in Castricum

Castricum - Ruim 2½ jaar geleden is de lokale energiecoöperatie CALorie begonnen met de warmtepompscans om de bewoners van Castricum te ondersteunen bij de keuze en aanschaf van een warmtepomp. Er zijn inmiddels meer dan 250 warmtepompscans gedaan.

Binnenlandcastricummer.nl

Bordspellen spelen bij Welzijn Castricum

Castricum - De eerste Nationale Spellenweek komt eraan! Welzijn Castricum haakt hierop in en houdt een bordspellenavond op 27 oktober. De bordspellenwereld wordt steeds groter en meer en meer mensen ontdekken de kracht van het samen een spel spelen.

Advertentie