Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

White Child

20 nieuwsberichten over White Child.

BinnenlandTwenterand Live

Company X als doorstart voor succesvolle classicrockband

In het bedrijfsleven zou het een doorstart heten. En de nieuwe naam Company X doet ook enigszins vermoeden dat het hier een zakelijke vennoot betreft, maar het gaat simpelweg om de nieuwe naam voor de Twents-Sallandse classicrockformatie White Child.

Binnenlanddetoren.net

Company X als doorstart voor succesvolle classicrockband

In het bedrijfsleven zou het een doorstart heten. En de nieuwe naam Company X doet ook enigszins vermoeden dat het hier een zakelijke vennoot betreft, maar het gaat simpelweg om de nieuwe naam voor de Twents-Sallandse classicrockformatie White Child.

BinnenlandDe Stentor

White Child verandert naam naar Company X

De Achterhoekse classicrockband White Child heeft een nieuwe naam en heet voortaan Company X. De naamswijziging komt na twee jaar radiostilte en een succesvolle terugkeer op festivals.

Binnenlanddetoren.net

Lokaal festival brengt mensen samen

-Door: Bas Schipper- De Evenementenhal in Hardenberg stond zaterdagavond 1 november volop in het teken van muziek, lokaal talent en saamhorigheid tijdens de tweede editie van het Lokale Helden Festival. Ruim 700 bezoekers genoten van een avond vol...

Binnenlanddetoren.net

Voorbeschouwing Bruchterveld - Mariënberg

Komende zaterdag 22 maart reizen wij af naar het pittoreske Britishfield waar op sportpark Noppenweide aan de Meester Holtropstraat, nummer 3, voetbalvereniging Bruchterveld onze gastheer zal zijn.

Binnenlandvechtdalcentraal.nl

White Child speelt thuiswedstrijd in de HMH

OMMEN – Het belooft op voorhand een hartelijk weerzien te worden met de Herberg Music Hall. Vorig jaar maakte de classicrockformatie White Child haar comeback in deze concertzaal en dat smaakt naar meer. Zaterdag 2 november komt de band wederom naar...

Binnenlanddetoren.net

Popkoor Canta Libre geeft jubileumconcert

Op 2 november 2023 bestond Popkoor Canta Libre uit Hardenberg 30 jaar. Om dit te vieren wordt er op zondag 12 januari 2025 een concert gegeven in theater De Voorveghter in Hardenberg.

Binnenlanddetoren.net

Rockclassics van White Child

Het belooft op voorhand een hartelijk weerzien te worden met de Herberg Music Hall. Of kortweg, de HMH. Vorig jaar maakte de classicrockformatie White Child haar comeback in deze concertzaal en dat smaakt duidelijk naar meer.

BinnenlandTwenterand Live

Rockband White Child slaat de vleugels uit

ALMELO – In de regio Salland is hun naam bekend onder de liefhebbers van classicrock, maar in Twente deden ze tot voor kort nog maar weinig optredens. De formatie White Child komt vrijdag 28 juni in actie bij café De Stam in Almelo.

Binnenlanddetoren.net

Rock’in in D’Olde Stee

Een bijzonder dubbeloptreden zaterdag 13 april in d’Olde Stee in Lutten. Met twee bands uit de regio die in de loop der jaren naam en faam hebben opgebouwd. Tennessee Aces, dat sinds begin dit jaar in een nieuwe samenstelling aan de weg timmert, verricht...

BinnenlandTwenterand Live

Oude jongens krentenbrood tijdens eerste editie StoeteRock

BERGENTHEIM – Op de plek waar ooit de broodovens stonden, worden zaterdag 29 april hele andere broodjes gebakken: geen zoete, maar juist hele stevige. Dan wordt namelijk de eerste editie gehouden van StoeteRock. Met drie stevige rockbands in de...