Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

VV Schijf

64 nieuwsberichten over VV Schijf.

BinnenlandInternetbode Tholen

VV Schijf opent 2025 met ochtendwandeling

SCHIJF - Een heerlijke ochtendwandeling markeerde afgelopen zondag het einde van de winterstop voor VV Schijf. Bij de tussenstop bij speelboerderij Den Scherpenberg werd genoten van een lekkere kop warme chocolademelk, en bij terugkomst in Schijf stond de...

Binnenlandinternetbode.nl

Oliebollenactie VV Schijf

Ook dit jaar gaan er weer tal van vrijwilligers vroeg in de ochtend naar de kantine om verse oliebollen te bakken. De jeugd van VV Schijf gaat deze vanaf 11u huis aan huis verkopen. Kun je niet wachten of moet je eerder weg dan kun je ook oliebollen halen...

Binnenlandinternetbode.nl

Jan Hereijgers ook volgend seizoen trainer VV Zundert

ZUNDERT - In goed overleg knopen VV Zundert en hoofdtrainer Jan Hereijgers een extra seizoen aan de lopende overeenkomst. Het betekent dat de oefenmeester komend seizoen voor het vierde opeenvolgende seizoen de hoofdmacht van VV Zundert onder zijn hoede heeft.

Binnenlandinternetbode.nl

Matige opkomst bij informatieavond camping De Witte Plas

SCHIJF- De opkomst is matig op deze dinsdagavond, maar dat kun je ook als positief opvatten volgens een woordvoerder van de Gemeente Rucphen. Het betreft de informatieavond De Witte Plas waar bewoners vragen konden stellen over deze spraakmakende camping...

BinnenlandInternetbode Tholen

Rood-Wit wint de finale van de Rucphen Cup

RUCPHEN – Het was een spannende finale tijdens het toernooi van de Rucphen Cup afgelopen zaterdagavond. In deze tweede editie streden de selecties van RSV, SV Sprundel, DIOZ en Rood-Wit voor de bokaal. Dit gebeurde op de velden van Sportpark De Molenberg...

BinnenlandInternetbode Tholen

Zundertse Selectie Vrouwen speelt duel tegen NAC Vrouwen

ZUNDERT - Zoals eerder al bekendgemaakt gaat de jaarlijkse wedstrijd tussen de Zundertse Selectie en NAC dit jaar niet door. Er is echter een leuk alternatief uit de hoge hoed getoverd: op dinsdag 13 augustus om 19.00 uur wordt op sportpark De Wildert,...

BinnenlandInternetbode Tholen

Sandraudiga Toernooi dit jaar bij VV Wernhout

WERNHOUT - Op vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 augustus vindt bij VV Wernhout het jaarlijks terugkerende Sandraudiga Toernooi plaats met deelname van de plaatselijke voetbalverenigingen Moerse Boys, VV Zundert, VV Wernhout, VVR, VV Schijf en VV Achtmaal.

BinnenlandInternetbode Tholen

Carnaval in Torensjouwerslaand: hier is het programma!

SCHIJF - ‘We Treeje Op!’, zo luidt dit jaar het carnavalsmotto in Torensjouwerslaand (Schijf). De lokale carnavalsvierders konden afgelopen vrijdag bij het Moederkusbal bij bistro De Beenhouwer en zondag bij het Tonpraat Matinee in gemeenschapshuis D’n...

BinnenlandInternetbode Tholen

VV Gilze strikt Jurgen Arnouts als nieuwe trainer

ZUNDERT - VV Gilze, uitkomend in de Zondag Tweede Klasse C, heeft haar nieuwe trainer voor het seizoen 2024-2025 vastgelegd. Jurgen Arnouts (50), voormalig hoofdtrainer van onder meer Moerse Boys, neemt er de hoofdmacht onder zijn hoede.

BinnenlandInternetbode Tholen

Kantine VV Schijf wordt weer oliebollenbakkerij

SCHIJF - De kantine van VV Schijf wordt komende week weer omgebouwd tot oliebollenbakkerij. Op die manier kunnen de beste oliebollenbakkers die de club rijk is op zondag 31 december, in alle vroegte, oliebollen bakken voor het gehele dorp.

BinnenlandInternetbode Tholen

VV Schijf strikt Wilfried Voesenek als nieuwe trainer

SCHIJF - VV Schijf heeft Wilfied Foesenek gestrikt als nieuwe hoofdtrainer voor het komende seizoen. De derdeklasser moest op zoek naar een nieuwe oefenmeester nadat de huidige trainer Aytaç Akkaya enkele weken gelden aangaf zijn dienstverband bij de club...

BinnenlandInternetbode Tholen

VV Schijf doet mee aan Sandraudiga-toernooi

SCHIJF - Het zogeheten Sandraudiga-toernooi is weer in aantocht. In het weekend van 11 tot en met 13 augustus worden de wedstrijden gespeeld. Plaats van handeling dit jaar is sportpark De Wildert thuishaven van VV Zundert. Ook VV Schijf is van de partij.

BinnenlandInternetbode Tholen

Sandraudiga-toernooi is weer in aantocht

ZUNDERT - Het zogeheten Sandraudiga-toernooi is weer in aantocht. In het weekend van 11 tot en met 13 augustus worden de wedstrijden gespeeld. Plaats van handeling dit jaar is sportpark De Wildert thuishaven van VV Zundert.

BinnenlandInternetbode Tholen

Nog even nagenieten: kampioen VVR 1 schrijft historie

RIJSBERGEN - Feestvreugde in Rijsbergen. VVR mag zich kampioen van de Vierde Klasse C noemen na de overwinning bij PCP Breda afgelopen zondag. De Rijsbergse voetbaltrots sleepte er, in de voorlaatste wedstrijd van het seizoen, met klinkende cijfers (0-4)...