Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

VV Doetinchem

150 nieuwsberichten over VV Doetinchem.

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

Drie versterkingen voor vierdeklasser VV Doetinchem

VV Doetinchem werd afgelopen seizoen na een veelbesproken voetbaljaar kampioen van de vijfde klasse C en maakt komend seizoen onder leiding van de succesvolle trainer Vincent Selhorst haar opwachting in de vierde klasse, waar met ZZC’20 en Concordia...

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

Vijf punten in mindering VV Doetinchem na gestaakt duel

In de strijd om handhaving in de derde klasse B heeft VV Doetinchem een flinke tegenvaller moeten incasseren. De zondagclub uit Doetinchem kreeg van de tuchtcommissie een boete van 500 euro en vijf punten in mindering vanwege ‘schuld door staken...

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

Sterk GVA wint toernooi in Pannerden

Vierdeklasser GVA is de overtuigende winnaar geworden van het PSC-toernooi in Pannerden. De zondagclub uit Doornenburg won vijf van de zes wedstrijden, alleen tegen het tweede elftal van OBW werd gelijkgespeeld. Na de wedstrijden op donderdagavond was...

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

VV Doetinchem overtuigende kampioen

VV Doetinchem is zaterdag kampioen van de vijfde klasse C geworden door de thuiswedstrijd tegen ZVV’56 eenvoudig met 7-0 te winnen. De formatie van trainer Vincent Selhorst heeft een voorsprong van zes punten op Sportclub Brummen en zeven punten op...

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

VV Doetinchem kan zaterdag kampioen worden

Na een turbulente tweede seizoenshelft kan VV Doetinchem zaterdag officieel kampioen van de vijfde klasse C worden. De formatie van trainer Vincent Selhorst heeft aan een gelijkspel in de thuiswedstijd tegen ZVV’56 voldoende om de titel van de vijfde...

Binnenlandvoetbalgelderland.nl

Plaats en tijd bekerfinale bekend

De finale van de districtsbeker Oost tussen Bennekom en Longa’30 wordt op woensdagavond 13 mei om 20:00 gespeeld. De eersteklassers uit Bennekom en Lichtenvoorde treffen elkaar op neutraal terrein. Sportpark de Nevelhorst van tweedeklasser...