Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Onderwerp

Volkswagen ID.5

14 nieuwsberichten over Volkswagen ID.5.

AutoAutoblog

Is de coupé-SUV dood…?

We hebben het al vaak geroepen: de coupé-SUV is de meest zinloze carrosserievorm die er is. Je hebt een auto die niet praktisch is én niet mooi. Maar ja, mensen willen kennelijk graag een SUV die er ‘sportief’ uitziet.

AutoAutoblog

Wordt dit de nieuwe Ford Fiesta?

De Ford Fiesta wordt gemist, maar er is hoop. Het icoon zou zo maar eens kunnen terugkeren, met een beetje hulp van Volkswagen.

AutoBN De Stem

Test Cupra Tavascan: sportieve zwaargewicht

De Cupra Tavascan heeft dezelfde technische basis als de Volkswagen ID.5. Maar hij ziet er veel spannender uit, wordt niet in Duitsland maar in China gebouwd én hij is goedkoper.

AutoAutoblog

Ford: no more boring cars!

Ford roept wat Toyota jaren geleden ook riep: no more boring cars! Want Ford stopt met saaie auto’s bouwen.

AutoAutoWeek

Tesla Model Y RWD vs. Volkswagen ID 5 Pro 174 pk - Dubbeltest

Na de introductie van het basismodel en een forse prijsverlaging is de Tesla Model Y nu feitelijk een koopje. Dat lijkt gek voor een auto die nog altijd zo’n halve ton kost, maar dat is in vergelijking met de concurrentie toch echt het geval.