Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Truckrun Hof

32 nieuwsberichten over Truckrun Hof.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Veel publiek bij start achtste Truckrun Hof van Twente

van de Truckrun Hof van Twente van start gegaan. Een kleine tachtig vrachtwagens verzamelden zich voor de rondrit door de gemeente Hof van Twente, met naast de chauffeurs de gelegenheidsbijrijders voor wie deze middag wordt georganiseerd.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Bart Jan Oplaat lost startschot bij 8e editie Truckrun

Wethouder Bart Jan Oplaat van de gemeente Hof van Twente zal zaterdag 3 oktober op het Kaasplein in Markelo het startschot lossen voor de achtste editie van de Truckrun Hof van Twente. Vanaf 14.00 uur vertrekken, onder muzikale begeleiding van...

Binnenlandwegdamnieuws.nl

Nog plek voor deelname aan Truckrun Hof van Twente

Op zaterdag 3 oktober vindt de 8e editie van de Truckrun Hof van Twente plaats. Op dit moment zijn er nog een beperkt aantal plekken vrij voor deelnemers om zich aan te melden. De stoet met vrachtwagens start om 14.00 uur vanaf het Kaasplein in Markelo en...

BinnenlandMaarkels Nieuws

Aebi Schmidt verrast Truckrun Hof van Twente met donatie

De organisatie van de Truckrun Hof van Twente is afgelopen week onverwacht in het zonnetje gezet. Aebi Schmidt uit Holten heeft namelijk een donatie van 1.250 euro toegezegd. Medewerkers van het bedrijf krijgen jaarlijks de mogelijkheid om de waarde van...

BinnenlandHofstreek.nl

Truckrun Hof van Twente: “De mooiste dag van het jaar”.

De blijdschap spatte van de gezichten van de deelnemers aan de Truckrun Hof van Twente. Voor de meeste van hen was het de “mooiste dag van het jaar”. Om 14.00 uur vertrok afgelopen zaterdag vanaf het Kaasplein in Markelo een colonne van ruim 70...

BinnenlandMaarkels Nieuws

Zevende editie Truckrun Hof van Twente

Komende zaterdag 4 oktober is het tijd voor de zevende editie van de Truckrun Hof van Twente. Ruim 70 vrachtwagens rijden mee in de karavaan en beleven met hun bijrijders een geweldige tocht door de gemeente Hof van Twente.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Alleen maar lachende gezichten bij Hamac-run in Markelo

De kleurrijke stoet van de HAMAC-Run trok rond het middaguur weer dwars door het centrum van Markelo. Tientallen vrachtwagens, motoren en klassieke voertuigen gaven een toeterconcert, zwaaiende inzittenden genoten zichtbaar van de rit en langs de kant...

BinnenlandMaarkels Nieuws

Truck Run Hof van Twente finisht dit jaar bij Dieka

Op zaterdag 4 oktober 2025 rijdt de Truck Run Hof van Twente voor de zevende keer door de gemeente Hof van Twente. De feestelijke toertocht voor vrachtwagenchauffeurs met gelegenheidsbijrijders start, zoals gebruikelijk, vanaf het Kaasplein in Markelo.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Faillissement De Kroon Horeca

De rechtbank in Almelo heeft gisteren het faillissement uitgesproken van De Kroon Horeca BV. Het horecabedrijf was gevestigd aan de Taets van Amerongenstraat in het pand dat daarvoor decennia bekend stond als Bill’s Bar.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Supportersvereniging op zoek naar goed doel

Veertien seizoenen geleden werd door de Supportersvereniging FC Twente Markelo met succes de December Donatie geïntroduceerd. In deze afgelopen seizoenen werd er tijdens de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar gecollecteerd voor een goed doel.

Binnenlandnieuwsuitdelden.nl

Route en doorkomsttijden in Delden van Truckrun Hof van Twente

Burgemeester Ellen Nauta zal zaterdag 5 oktober het startschot lossen bij de zesde editie van de Truckrun Hof van Twente. Vanaf 14.00 uur vertrekken , onder muzikale begeleiding van Eighty-Eight, vanaf het Kaasplein in Markelo ca 80 vrachtwagens voor een...

BinnenlandMaarkels Nieuws

Massale animo voor zesde Truckrun

De zesde editie van de Truckrun Hof van Twente belooft wederom een groot succes te worden, met ongeveer 80 vrachtwagens die op zaterdag 5 oktober door de straten van de Hof van Twente zullen rijden. Burgemeester Ellen Nauta zal om 14.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Koninklijke onderscheiding voor Willian Potman

Traditioneel worden op de dag voor Koningsdag de Koninklijke onderscheidingen uitgereikt. Deze lintjesregen wordt in Hof van Twente jaarlijks in de raadszaal van het gemeentehuis in Goor gehouden. Vandaag werd Hof van Twente tien gedecoreerden rijker,...

BinnenlandMaarkels Nieuws

SVFCTM zoekt goede besteding Decemberdonatie

Dertien seizoenen geleden werd door de Supportersvereniging FC Twente Markelo de December Donatie met succes geïntroduceerd.  Tijdens de terugweg van de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar werd traditioneel in de bus gecollecteerd voor een goed doel.

BinnenlandMaarkels Nieuws

Het verhaal achter de foto…

Wie afgelopen zaterdag tijdens de Truckrun Hof van Twente goed heeft opgelet zag een speciaal bord in een van de vrachtwagens staan. De witte Scania met Markeloër Erik Kloots achter het stuur, reed de 5e editie van de truckrun met bijrijder Wesley.