Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Persoon

The Key

29 nieuwsberichten over The Key.

Binnenlandmooischijndel.nl

The Key zoekt mannen

SCHIJNDEL | Koor The Key, dat volgend jaar haar 40-jarig jubileum viert, is op zoek naar versterking in de vorm van tenoren en bassen. Het koor bestaat op dit moment uit 6 mannen en 18 vrouwen, die populaire muziek zingen, zoals Multicolor van Son Mieux,...

Binnenlandmooischijndel.nl

Open repetities bij koor The Key

SCHIJNDEL | Aanstaande maandag 6 oktober en maandag 20 oktober houdt koor The Key een open repetitie. Hou jij van zingen en bruis je van energie als je jouw favoriete popnummers hoort? Dan is koor The Key op zoek naar jou! Het koor bestaat uit een...

Binnenlandtvschijndel.nl

Open repetities bij koor The Key

Schijndel - Op maandag 06 oktober en maandag 13 oktober houdt koor The Key een open repetitie. Hou jij van zingen en bruis je van energie als je jouw favoriete popnummers hoort? Dan is koor The Key op zoek naar jou! Zij zijn een enthousiaste groep zangers...

Binnenlandtvschijndel.nl

Een nieuwe koorgroep bij Kinder- en tienerkoor Tof!

Schijndel - Ontdek het plezier van samen zingen, ontwikkel je zangstem, leer van alles over muziek en doe ervaring op met bijzondere optredens. Dat kan allemaal bij kinder- en tienerkoor Tof! Een interview met Margré van Gestel, muziekpedagoge en...

Binnenlandgoudsdagblad.nl

Programma van het Bevrijdingsfestival op GOUDasfalt

Het programma van het Bevrijdingsfestival op maandag 5 mei op Goudasfalt in Gouda. Met de officiële opening door Harmonie de Pionier en aansluitend het bevrijdingsvuur dat om 10:00 uur aangestoken wordt op een opvallende locatie.

Binnenlandmooischijndel.nl

Extra opdracht vóór De Skèndelse Kwis

SCHIJNDEL | De Skèndelse Kwis 2024 belooft op zaterdag 28 december een dag vol uitdaging, gezelligheid en competitie te worden. De Kwis start dit jaar al in de middag en zal dezelfde avond afgesloten worden met een feestavond in Spectrum Schijndel.

Binnenlandmooischijndel.nl

Kerstliederen klinken door de Servatiuskerk

SCHIJNDEL | De kerstmarkt was droog en druk, de schaatsbaan was open en toch vonden heel veel luisteraars de weg naar de Servatiuskerk. Om 15.00 uur zat iedereen klaar: de kinderen van No kidding voor in de banken, SinginGestel achter het altaar, The Key...

BinnenlandTV Schijndel

Open repetities bij koor The Key

Schijndel - Aanstaande maandag 30 september houdt koor The Key een open repetitie. Hou jij van zingen en bruis je van energie als je jouw favoriete popnummers hoort? Dan is koor The Key op zoek naar jou. Zij zijn op zoek naar sopranen, tenoren of bassen.

BinnenlandTV Schijndel

Popkoor The Key in the backyard

Schijndel - Popkoor The Key geeft op zondag 23 juni haar jaarlijkse concert ‘The Key in the backyard’ in de landelijke tuin van Eugé en Wim van Uden aan de Korteweg in Schijndel. The Key staat onder leiding van Margré van Gestel en is een 4-stemmig popkoor...

BinnenlandRTV Meppel

De heerlijke playlist van My Generation

De link tussen Diana Ross & the Supremes en The Jackson 5 is snel gelegd. Je hoort zaterdagavond het origineel van het nummer van The Supremes waar de Jacksons een discoversie van opnamen. Verder in My Generation het treurige einde van een groot deel...

BinnenlandTV Schijndel

Popkoor The Key in the backyard 2023

Schijndel - Na een gedwongen onderbreking van 3 jaar zet popkoor The Key haar traditie van tuinconcerten weer voort. Op zondag 2 juli treedt The Key op in de tuin van Eugé en Wim van Uden aan de Korteweg 5 in Schijndel.