Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Tesla-dealer

45 nieuwsberichten over Tesla-dealer.

AutoAutoblog

Tesla Model 3 Premium in Nederland teruggeroepen

Tesla moet in Nederland bijna 11.000 exemplaren van de Model 3 Premium terugroepen. Het gaat om een veiligheidsprobleem dat pas bij een specifieke botsproef aan het licht komt. Een bezoek aan de Tesla-dealer is niet nodig, de oplossing komt via een...

PolitiekNederlands Dagblad

Verdachte in brand steken Tesla’s aangeklaagd in VS

De Amerikaanse federale autoriteiten klagen een verdachte aan voor het in brand steken van twee auto’s bij een Tesla-dealer in de Verenigde Staten. In februari werden twee Tesla’s zwaar beschadigd in een showroom in Albuquerque, een stad in de...

WetenschapWelingelichte Kringen

Verdachte in brand steken Tesla's aangeklaagd in VS

ALBUQUERQUE (ANP/AFP) - De Amerikaanse federale autoriteiten klagen een verdachte aan voor het in brand steken van twee auto's bij een Tesla-dealer in de Verenigde Staten. In februari werden twee Tesla's zwaar beschadigd in een showroom in Albuquerque, een...

WetenschapWelingelichte Kringen

Italië: mogelijk 'anarchistisch motief' achter brand bij Tesla

ROME (ANP/BLOOMBERG) - De Italiaanse autoriteiten onderzoeken een mogelijk "anarchistisch motief" achter een brand bij een Tesla-dealer in Rome. Minister van Binnenlandse Zaken Matteo Piantedosi denkt dat er waarschijnlijk sprake was van kwaad opzet bij de...

WetenschapWelingelichte Kringen

Musk noemt brand bij Tesla-dealer in Rome terrorisme

ROME (ANP) - Tesla-topman Elon Musk heeft de brand bij een Tesla-dealer in Rome maandagochtend "terrorisme" genoemd. Hij zei dit in een reactie op een bericht op X, het socialemediaplatform waarvan hij de eigenaar is.

BinnenlandNederlands Dagblad

Brand bij Tesla-dealer in Rome, 17 auto’s beschadigd

Bij een brand bij een Tesla-dealer in Rome zijn maandagochtend vroeg zeventien elektrische auto’s van het merk beschadigd geraakt. Dat meldt de lokale brandweer. De oorzaak van de brand wordt nog onderzocht, waarbij brandstichting niet wordt uitgesloten,...

WetenschapWelingelichte Kringen

Brand bij Tesla-dealer in Rome, 17 auto's beschadigd

ROME (ANP/BLOOMBERG) - Bij een brand bij een Tesla-dealer in Rome zijn maandagochtend vroeg zeventien elektrische auto's van het merk beschadigd geraakt. Dat meldt de lokale brandweer. De oorzaak van de brand wordt nog onderzocht, waarbij brandstichting...

BinnenlandOmroep Brabant

Tientallen mensen demonstreren bij Tesla-dealer tegen Musk

Bij een Tesla-dealer in Tilburg hebben tachtig tot honderd mensen gedemonstreerd tegen de rol die Tesla-baas Elon Musk heeft gekregen binnen de Amerikaanse regering. Hij voert enorme bezuinigingen door en breekt volgens de beweging Tesla Takedown daarmee...

WetenschapWelingelichte Kringen

Tientallen mensen demonstreren bij Tesla in Tilburg tegen Musk

TILBURG (ANP) - Bij een Tesla-dealer in Tilburg hebben tachtig tot honderd mensen gedemonstreerd tegen de rol die Tesla-baas Elon Musk heeft gekregen binnen de Amerikaanse regering. Hij voert enorme bezuinigingen door en breekt volgens de beweging Tesla...

AutoAutoblog

Je Tesla is niet meer veilig in Nederland!

Wat je beweegredenen ook zijn. Van andermans spullen blijf je af. Die boodschap lijkt aan dovemansoren gericht als het gaat om Tesla-haters. Het is tegenwoordig oppassen geblazen als je een auto van de Amerikaanse autofabrikant bezit.

AutoAutoblog

Tesla-dealer slachtoffer van vuurwapengeweld

Wereldwijd stapelen de incidenten met Tesla in de hoofdrol zich op. De ene keer is het een losgeslagen activist die zich botviert op (de verkeerde) auto. De andere keer zijn het dealers die de pineut zijn. Zelfs in Nederland.