Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Table Stars

45 nieuwsberichten over Table Stars.

BinnenlandInternetbode Tholen

Druk weekend voor Hotak’68: jeugd en paraspelers in actie

HOOGERHEIDE - Komend weekend omvat een vol programma voor spelers van Hotak’68. Op zaterdag ontvangt Hotak’68 43 parasporters in MFC Kloosterhof voor het 3e ranglijsttoernooi. Drie Hotak’68 paraspelers doen mee. Op zondag schitteren de beginners...

BinnenlandInfo Leek

Talero prominent aanwezig bij Table Stars Slottoernooi

Vries/Leek – Zaterdag 12 april scheen ook de zon in sporthal de Kamp in Vries voor  de jeugdspelers van ttv Talero die meededen aan het slottoernooi van Table Stars, een toernooi voor beginnende tafeltennissers. Met vijf spelers waren we ruim...

Binnenlandinternetbode.nl

De 4 Heemskinderen wint Table Stars the Battle

ETTEN-LEUR - De zevende editie van het tafeltennistoernooi in de carnavalsvakantie was wederom een mooi evenement met 70 zeer enthousiaste deelnemers, want het bruiste van de energie in de Tanakahal tijdens deze ronde van Table Stars the Battle.

Binnenlandinternetbode.nl

Hotak’68 jeugd beleeft actief tafeltennisweekend

HOOGERHEIDE - In het competitie-vrije weekend is het traditiegetrouw een weekend voor een ranglijsttoernooi. Afgelopen zaterdag stond het ranglijsttoernooi in Soest op het programma. Namens Hotak’68 namen Evan Konings en de broers Thimo van Tom van Oers...

Binnenlandinternetbode.nl

Succesvol tafeltennisjaar voor Hotak’68 in 2024

HOOGERHEIDE - Tafeltennisvereniging Hotak’68 en haar leden kunnen terugkijken op een mooi tafeltennisjaar met veel succesvolle prestaties. Een Nederlandse titel, een succesvol paratoernooi, kampioenschappen, een verenigingsprijs, medailles en succesvolle...

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak'68 debuteert bij Table Stars pré-competitie

HOOGERHEIDE - Drie jeugdige beginnende tafeltennissers van Hotak’68 hebben afgelopen zondag hun debuut gemaakt bij de Table Stars pré-competitie. De Table Stars pré competitie omvat wedstrijden speciaal bedoeld voor beginnende spelers.

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak'68 jeugd pakt kampioenstitel

HOOGERHEIDE - Met een ruime voorsprong op concurrent Kapelle 1 in de 4e klasse junioren A gingen de jongens van het jeugdteam van Hotak’68 afgelopen zaterdag op weg naar de kampioenstitel. En met succes, want de titel is binnen!

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak-jeugd valt in de prijzen bij finale Table Stars

HOOGERHEIDE - Afgelopen zondag werd de finale gespeeld bij Hotak’68 van de Table Stars finale. In totaal deden 23 jeugdspelers mee van 4 verschillende verenigingen. Veel ouders en begeleiders waren aanwezig en het leidde tot een mooi podium voor de...

BinnenlandInternetbode Tholen

Tafeltennisseizoen van start bij Hotak'68

HOOGERHEIDE - Alle voorbereidingen zijn getroffen. Trainingen zijn gemaakt, tafels staan te blinken, de ballenbak is vol, het opberghok is opgeruimd en de materialen zijn aangevuld. De trainers van tafeltennisvereniging Hotak’68 zijn klaar om weer gedreven...

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak'68 jeugd wint medailles bij finale Table Stars

HOOGERHEIDE - Zondag 21 mei werd de finale van de Table Stars duo-competitie gespeeld. Bij Tanaka in Etten-Leur speelden de regio Midden en West samen om de prijzen en de jeugd van Hotak’68 viel daarbij ook in de prijzen.

BinnenlandInternetbode Tholen

Nieuwe Table Stars stralen bij TCO'78

OSSENDRECHT - De clinics die tafeltennisvereniging TCO’78 uit Ossendrecht onlangs hield zijn een groot succes geworden. In de maanden maart en april maakten bijna 200 kinderen van basisschool en BSO ’t Paviljoen kennis met tafeltennis.

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak'68 jeugd wint bij Table Stars competitie

HOOGERHEIDE - De derde ronde van de Table Stars competitie werd gesplitst in twee ronden. Gezien de start van de meivakantie gaf het enthousiasme van de deelnemers de doorslag. Alle deelnemers hadden de keuze te spelen op 16 en of 23 april.

BinnenlandInternetbode Tholen

Zeer geslaagd Table Stars-ochtend bij Hotak'68

HOOGERHEIDE - Op zondagochtend om 9.00 uur was er een lege zaal in MFC Kloosterhof. Met hulp van leden en ouders was de zaal in een mum van tijd opgebouwd met 9 tafels en daarmee klaar voor een superleuke Table Stars tafeltennisochtend bij Hotak’68.

BinnenlandInternetbode Tholen

Veel kinderen in actie bij Hotak'68

HOOGERHEIDE - Afgelopen week waren heel veel kinderen in actie bij Hotak’68. Dinsdag 7 februari organiseerde Hotak’68 een tafeltennisclinc in MFC Kloosterhof voor een aantal groepen van diverse basisscholen. Zondag namen 4 leden deel aan de 1e ronde van de...

BinnenlandInternetbode Tholen

Hotak’68 jeugd wint de Table Stars finale

HOOGERHEIDE - Na drie voorronden gespeeld te hebben op diverse locaties werd afgelopen zondag de finale van de Table Stars competitie gespeeld in Tilburg. De jeugd van Hotak’68 won daarbij de finale.