Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Organisatie

Sweet Dreams

215 nieuwsberichten over Sweet Dreams.

Film en uitgaanBiosagenda.nl

Sweet Dreams grote winnaar NFF2023

De Gouden Kalveren zijn op de feestelijke slotavond van de 43e editie van het Nederlands Film Festival uitgereikt. Grote winnaar werd Sweet Dreams met 6 Kalveren, BiosAgenda brengt winnaars en genomineerden in beeld.

Film en uitgaanBiosagenda.nl

Neem Me Mee nieuwste feelgoodfilm Will Koopman

Neem Me Mee speelt zich af tijdens een seniorenreis en laat op mooie, maar ook humoristische wijze zien waar je mee te maken krijgt als je ouder wordt. Terwijl de horizon verandert, krijgen zes reisgenoten op leeftijd te maken met nieuwe ontmoetingen,...

BinnenlandOmroep Venlo

Charlotte Dematons en Sweet Dreams in UIT!

De film Sweet Dreams won de belangrijkste Gouden Kalveren tijdens het Nedelrands Filmfestival afgelopen weekend. Nu is de film ook in Venlo te zien op groot scherm. Dat en meer in UIT! deze week.

BinnenlandBlik op Nieuws

Zes Gouden Kalveren voor speelfilm Sweet Dreams

Op het Nederlands Filmfestival in Utrecht is de speelfilm 'Sweet Dreams' de grote winnaar geworden bij de uitreiking van de Gouden Kalveren. De film won vrijdagavond maar liefst 6 Gouden Kalveren waaronder die voor Beste Film en Beste Hoofdrol Speelfilm...

Film en uitgaanBiosagenda.nl

Sweet Dreams geselecteerd voor Europese Awards

Sweet Dreams combineert meedogenloze satire en een uitbundige esthetiek in een verhaal over de ondergang van het Nederlandse kolonialisme in Indonesië. Het eigenzinnige drama met in de hoofdrollen Renée Soutendijk, Lisa Zweerman, Florian Myjer, Hans...

Film en uitgaanIn de bioscoop

Sweet Dreams

Zoete dromen veranderen in bittere dromen. De Bosnisch-Nederlandse Ena Sendijarević, die debuteerde met de roadmovie Take Me Somewhere Nice (2019), toont met haar nieuwe drama over de laatste stuiptrekkingen van kolonisten in Nederlands-Indië haar gave als...

AlgemeenNRC

‘Die nominatie had ik niet verwacht. Gekke week’

Fotoshoot voor Mezza waar een stuk in komt over Maud & Babs , het tweede seizoen van de serie van Norbert ter Hall, die maandag in première gaat op het Nederlands Film Festival. Eerst nog donderdag de bioscooppremière van Onder de blote hemel en dan...