Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

SV Schalkhaar

243 nieuwsberichten over SV Schalkhaar.

Binnenlandinschalkhaar.nl

Klaverjas- en jokermiddagen in Dorpshuis

Liefhebbers van een gezellige middag klaverjassen en/of jokeren kunnen vanaf dinsdagmiddag 27 oktober a.s., om de 14 dagen, naar het Dorpshuis Schalkhaar komen om samen te kaarten. Het kaarten is terug in Schalkhaar!

Binnenlanddeventervoetbal.nl

SV Schalkhaar onderuit tegen Sportclub Lochem

SV Schalkhaar is er vandaag niet in geslaagd de wedstrijd tegen Lochem winnend af te sluiten. In een gelijkopgaande wedstrijd verloor de ploeg van trainer Menno Brummelman en Hans van der Hoop nipt met 1-2 van Lochem.

Voetbaldeventervoetbal.nl

De toto van Davian Rouw

Wekelijks zal er een trainer, voetballer of liefhebber van het Deventer voetbal de toto van de week invullen voor de rubriek ‘Wouter’s toto’. Deze week is de beurt aan Davian Rouw, aanvaller van SV Colmschate ’33 dat nog ongeslagen...

Binnenlandinschalkhaar.nl

Strijdbaar en mentaal sterk SV Schalkhaar wint bij ABS

Ook in de derde wedstrijd van het seizoen bleef SV Schalkhaar ongeslagen. De ploeg van trainer Menno Brummelman en assistent-trainer Hans van der Hoop won afgelopen zondag verdiend in een enerverende en spannende wedstrijd bij ABS uit Bathmen.

Voetbaldeventervoetbal.nl

ABS strijdt maar ziet Schalkhaar in slotfase ontsnappen

Tien man, een 1–2 achterstand en nog een kwartier te spelen. ABS leek tegen SV Schalkhaar op weg naar een nieuwe nederlaag, maar knokte zich terug en was even zelfs dicht bij een voorsprong. Toch ging het drie minuten voor tijd alsnog mis: 2–3.

Voetbaldeventervoetbal.nl

Strijdbaar en mentaal sterk SV Schalkhaar wint bij ABS

Ook de derde wedstrijd van het seizoen bleef SV Schalkhaar ongeslagen. De ploeg van trainer Menno Brummelman en assistent-trainer Hans van der Hoop won verdiend in een enerverende en spannende wedstrijd bij ABS uit Bathmen.

Voetbaldeventervoetbal.nl

ABS blijft strijden na valse start bij Hulzense Boys

ABS heeft zaterdagmiddag tijdens het Bathmense kermisweekend met 5-0 verloren bij Hulzense Boys. Een slechte openingsfase legde de basis voor de nederlaag. Ondanks de vroege tegenslagen bleef de ploeg strijden en voetballen.

Voetbaldeventervoetbal.nl

Voorwaarts verliest van Juventa ‘12

Voor Voorwaarts een nieuwe tegenstander. De fusieclub (ontstaan uit een samensmelting van WVV Wierden en SV Omhoog) heeft enige jaren geleden gekozen voor de zaterdag als vaste speeldag.

Voetbaldeventervoetbal.nl

SV Schalkhaar wint van promovendus VV Holten

SV Schalkhaar speelde tegen VV Holten een moeizame wedstrijd, maar na 90 minuten stond wel een 2-0 op het scorebord en dat betekent dat SV Schalkhaar het seizoen goed is begonnen. Tegen de kampioen uit de vierde klasse van vorig seizoen werd er gewonnen...

Binnenlandstedendriehoek.nl

37 verenigingen uit Deventer in actie tijdens Grote Clubactie

Verenigingen zijn van grote waarde voor de Nederlandse samenleving, maar hebben financiële slagkracht nodig om sterk en vitaal te blijven. Sinds afgelopen weekeinde komen daarom leden van 37 verenigingen uit de gemeente Deventer in actie tijdens de Grote...

Binnenlandinschalkhaar.nl

SV Schalkhaar houdt punt over in openingsduel

SV Schalkhaar heeft een punt overgehouden aan de openingswedstrijd van het seizoen in Twello. De ploeg van trainer Menno Brummelman en Hans van der Hoop kwam na een 2-0 achterstand knap langszij. Ervaren dertigers Bruce Schotman van Voorwaarts en Milan te...

Binnenlanddeventervoetbal.nl

Geen winnaar bij Voorwaarts Twello – SV Schalkhaar

SV Schalkhaar heeft een punt overgehouden aan de openingswedstrijd van het seizoen in Twello. De ploeg van trainer Menno Brummelman en Hans van der Hoop kwam na een 2-0 achterstand knap langszij. Ervaren dertigers Bruce Schotman van Voorwaarts en Milan te...

Binnenlandinschalkhaar.nl

Bekerduel SV Schalkhaar–VV Witkampers onbeslist

SV Schalkhaar is deze bekercompetitie ingedeeld in een poule met Wijhe ’92, VV Witkampers en voetbalvereniging Loenermark. Door het terugtrekken van VV Loenermark bleven er voor SV Schalkhaar slechts twee bekerwedstrijden over waarbij vandaag gewonnen...

Voetbaldeventervoetbal.nl

Bekerwedstrijd SV Schalkhaar – VV Witkampers onbeslist

SV Schalkhaar is deze bekercompetitie ingedeeld in een poule met Wijhe ’92, VV Witkampers en voetbalvereniging Loenermark. Door het terugtrekken van VV Loenermark bleven er voor SV Schalkhaar slechts twee bekerwedstrijden over waarbij vandaag gewonnen...

Binnenlandinschalkhaar.nl

In Memoriam: Herman Sonnenberg (90)

Met het overlijden van Herman Sonnenberg (90) verliest Schalkhaar een markante en zeer geziene dorpsgenoot. Velen kenden hem als dorpsslager, maar minstens zo gewaardeerd was Herman vanwege zijn grote betrokkenheid bij het dorp en zijn rijke vrijwilligerswerk.

Binnenlandinschalkhaar.nl

Inspreekavond Netwerk Schalkhaar: 1 juli a.s.

Begin juni waren in De Lindeboom de (drukbezochte) bijeenkomsten over de nieuwbouwplannen van de gemeente in de Wechelerhoek en Baarlerhoek. Wat opviel is dat veel mensen zich zorgen maken over de omvang van de plannen en wat dat betekent voor ons dorp.