Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Onderwerp

Stranger Than Heaven

64 nieuwsberichten over Stranger Than Heaven.

GamesGameliner

Stranger Than Heaven-gameplay toont brute, keiharde combat

YouTube staat plotseling bomvol gameplaybeelden van Stranger Than Heaven. Dit uiteraard danzij previewsessies tijdens Summer Game Fest, het equivalent van gamescom in Amerika. De aankomende game van Ryu Ga Gotoku weet flink wat anticipatie op te wekken en...

GamesGameliner

Gerucht: Opname van Virtua Fighter Crossroads-gameplay gespot

Ryu Ga Gotoku is natuurlijk druk bezig met Stranger Than Heaven, maar we zouden haast vergeten dat de studio ook druk bezig is met Virtua Fighter 6. Hoewel de game nog altijd gehuld is in mysterie, lijkt het er toch op dat er beelden van de game zijn gelekt.

GamesFok.nl games

Stranger than Heaven komt deze winter uit

Stranger Than Heaven , de nieuwe open wereld actie-avontuur van de makers van de Yakuza- games, komt "deze winter" uit. Of dat eind 2026 of begin volgend jaar betekent is niet helemaal duidelijk. De game is in de maak voor PS5, Xbox Series X|S en pc.

GamesGamed

Snoop Dogg met rol in Stranger Than Heaven

In een “Xbox Presents: A Special Look at Stranger Than Heaven”-presentatie hebben SEGA en Xbox een inzicht gegeven in wat we zoal mogen verwachten van de game, afkomstig van Yakuza-ontwikkelaar Ryu Ga Gotoku Studio.

GamesFok.nl games

Snoop Dogg maakt zijn entree in Stranger Than Heaven

De Japanse studio Ryu Ga Gotoku heeft een nieuwe trailer uitgebracht gisteravond die wat meer verteld over het achtergrond verhaal van hun nieuwe game Stranger Than Heaven . De studio bekend van Yakuza: Like a Dragon bracht eerder in 2024 al een teaser uit...

GamesGamed

Xbox Presents showcase voor Stranger Than Heaven komt 7 mei

Ontwikkelaar Ryu Ga Gotoku, bekend van de Yakuza / Like A Dragon serie, werkt aan een nieuwe game onder de naam Stranger Than Heaven. Om meer over hun nieuwe project te weten te komen zal er aankomende week een Xbox Presents showcase worden uitgezonden.

GamesGameliner

Meer info Xbox-show Stranger Than Heaven onthuld

Xbox heeft meer informatie onthuld over de speciale showcase die volledig draait om Stranger Than Heaven. De presentatie vindt plaats op 6 mei (VS-tijd) en belooft de meest uitgebreide blik op de game tot nu toe. De show duurt ongeveer 30 minuten en focust...