Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

Sjors Sportief

657 nieuwsberichten over Sjors Sportief.

BinnenlandGemeente Brummen

Sjors Sportief & Creatief boekje uitgereikt

Op het schoolplein van basisschool De Rietgors in Leuvenheim vond vanmiddag 25 september de feestelijke uitreiking plaats van het eerste boekje van Sjors Sportief & Sjors Creatief voor het schooljaar 2025-2026.

Binnenlandstedendriehoek.nl

Sjorsboekjes voor kennismaking met sport en cultuur

Goed nieuws voor de basisschoolleerlingen in de gemeente Zutphen. De komende tijd ontvangen ze van Sjors Sportief en Creatief de nieuwe ‘Sjorsboekjes’ van Actief Zutphen. Hiermee kunnen ze ook dit schooljaar weer ruim tweehonderd sport- en...

Binnenlandbrummensnieuws.nl

Inloopmiddag Brummense Uitvaartzorg

EERBEEK - Op woensdag 17 september werd Willy Mulder-Dorland 100 jaar. Waarnemend burgemeester Van Rumund kwam haar verrassen met een zonnig boeket.

Binnenland1twente.nl

Sjors Sportief en Creatief van start in de gemeente Wierden

Sjors komt deze week langs op een aantal basisscholen in de gemeente Wierden om het boekje Sjors Sportief en Creatief uit te doelen. Alle leerlingen van de groepen 3 tot en met 8 van alle basisscholen in de gemeente krijgen dit boekje, waar ruim 200 gratis...

Binnenlandinmill.nl

Jeugd Hobby Centrum - Mill gaat weer starten

Binnenkort gaan we weer van start met onze creatieve middagen van het Jeugd Hobby Centrum. Eén keer per maand op dinsdagmiddag na schooltijd kunnen kinderen van groep 3 tot en met groep 8 bij ons schilderen, tekenen, boetseren, hout bewerken, knutselen en...

Binnenlandmaasduinencentraal.nl

Winnende tekening voor Sjors Sportief en Creatief

Gennep | Elk jaar prijkt er een unieke tekening op de voorkant van het Sjors Sportief en Creatief boekje. Dit jaar is de eer voor Lieke uit groep 6/7 van basisschool de Heggerank in Heijen. Zij stuurde haar ontwerp in na de tekenwedstrijd en kwam als...

BinnenlandAlmelo's Weekblad

Bank met vele gezichten schittert weer na restauratie

ALMELO - Veel oudere buurtbewoners herinneren zich vast nog dat er vroeger een dependance van de Rabobank zat in het pand waar nu Tandprothetische Praktijk Schultz gevestigd is. In 2009 sloot de bank haar deuren, onder meer omdat er steeds minder klanten...

Binnenlandalmeloosweekblad.nl

Jonge kunstenaars en creatieve workshops bij OAA Young in HOF88

OAA Young is een initiatief van Open Ateliers Almelo . Het project wil de kunstwereld in Almelo een frisse impuls geven en jonge kunstenaars meer mogelijkheden bieden om hun werk te laten zien. Samen met Kunstpunt Almelo krijgen talenten de kans om zich te...

BinnenlandMaassluis.nu

Sjors Sportief en Creatief weer van start

MAASSLUIS | Goed nieuws voor de basisschoolleerlingen in gemeente Maassluis. Deze week ontvangen ze van Sjors Sportief en Creatief de nieuwe ‘Sjorsboekjes’. Hiermee kunnen ze ook dit schooljaar weer ruim 200 sport- en cultuuractiviteiten ontdekken,...

Binnenlandregioonline.nl

Inschrijving Sjors Sportief van start in Leusden!

Leusden Maandag 22 september start de inschrijving voor Sjors Sportief in de gemeente Leusden. Met Sjors Sportief kunnen zo’n 2.500 kinderen uit Leusden, Achterveld en Stoutenburg ruim 170 sport- en beweegactiviteiten uitproberen, vaak gratis.

BinnenlandAlmelo's Weekblad

Gered Gereedschap Twente zoekt nieuwe vrijwilligers

ALMELO - De stichting Gered Gereedschap Twente zet zich al jaren in voor betere kansen in Afrika. Met ingezameld en opgeknapt gereedschap helpen zij technische scholen én startende vakmensen, zoals timmerlieden, metselaars, monteurs en kleermakers.

Binnenlandalmeloosweekblad.nl

Dubbel goud voor Echte Bakker Lubbers

ALMELO – Feestvreugde aan de Hantermansstraat: Echte Bakker Lubbers heeft dubbel goud behaald bij de landelijke keuringen van FoodBase. Zowel de ambachtelijke krentenwegge als de kruidnoten zijn bekroond met de hoogste waardering.

Binnenlandmaasduinencentraal.nl

Militaire oefening in gemeente Bergen

Nieuw Bergen | Van 29 september tot en met 3 oktober is er weer een militaire oefening in de gemeente Bergen. In deze periode oefenen militairen van de Koninklijke Landmacht.