Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Onderwerp

Sing-in

213 nieuwsberichten over Sing-in.

Binnenlandhetkompasonline.nl

Gezellige afsluiting van je vakantie? Kom naar de Tentweek!

Oud-Beijerland - Van zaterdag 23 tot en met vrijdag 29 augustus ben je van harte welkom op de IJsbaan in Oud-Beijerland. Ook dit jaar staat daar weer een (extra) grote tent, boordevol leuke en inspirerende activiteiten. Er is plaats genoeg, je bent van...

Binnenlandhetkontakt.nl

Openlucht Sing-In ‘Wie heeft de macht?’

Zondag 6 juli om 20.15 is er een Sing-In georganiseerd door Keerpunt Nieuw-lekkerland, onder leiding van een plaatselijke band. Het thema dit jaar is ‘Wie heeft de macht?’. De Sing-In wordt gehouden op het parkeerterrein van zwembad Schoonenburg,...

Binnenlanddewoudenberger.nl

Belangstelling voor de Nacht van gebed in Woudenberg

Vanuit de (Hersteld) Hervormde kerken werd vrijdag/zaterdag 20/21 juni de Nacht van gebed georganiseerd. Een speciaal moment waarop christenen bidden voor broeders en zusters in het buitenland die het moeilijk hebben in hun christen zijn.

Muziekhetkontakt.nl

Molenpop: sport, muziek en oer-Lekkerlands feest

In de ochtend is het terrein voor de basisschooljeugd. Kinderen kunnen meedoen aan sportclinics verzorgd door plaatselijke verenigingen. Op het programma staan voetbal, basketbal, tennis en volleybal. ‘s Middags barst de strijd los tijdens het BHC...

BinnenlandDalfsenNet

Openlucht Sing-in 29 juni

DALFSEN – Zondagmiddag 29 juni wordt op het Kerkplein in Dalfsen een openlucht Sing-in gehouden. In verband met het te verwachten warme weer is het raadzaam extra water mee te nemen. Op het Kerkplein is ook een watertappunt.

Muziekhetkontakt.nl

Molenpop: sport, muziek en oer-Lekkerlands feest

In de ochtend is het terrein voor de basisschooljeugd. Kinderen kunnen meedoen aan sportclinics verzorgd door plaatselijke verenigingen. Op het programma staan voetbal, basketbal, tennis en volleybal. ‘s Middags barst de strijd los tijdens het BHC...

Binnenlandigo.nl

KinderSing-in - Welkom 11 juli in Sommelsdijk

Sommelsdijk - Zing je mee? Vrijdagavond 11 juli 2025 wordt er weer een Sing-in voor alle kinderen, in de Rehobôthkerk te Sommelsdijk georganiseerd. "We zingen rondom het thema: Geloof, hoop en liefde. Je hoort ook over 'Goeie Hoop', een...

BinnenlandDeltaFM

Vjenne zingt: Sing-in VBW en mannenzang

VRIEZENVEEN – Op maandagavond 14 juli is de traditionele Sing-In op het Tilanusplein voor de Grote Kerk te Vriezenveen, als jaarlijkse muzikale start van de VakantieBijbelWeek 2025 met als thema: Ik zie jou!

Binnenlanddalfsennet.nl

Openlucht Sing-in 29 juni

DALFSEN – Op zondagmiddag 29 juni zal er om 16.30 uur een openlucht Sing-in gehouden worden op het Kerkplein bij de Grote Kerk in Dalfsen.

Binnenlandweekbladdebrug.nl

Pinksteren Sing-In

- Op zondagavond 8 juni om 19:30 uur organiseren we een sing-in onder leiding van Hiwot, Jane Loois en Chesron Ledes in de Dorpskerk, Molenweg 8 te Heerjansdam. Toegang is gratis.

Binnenlanddordrecht.net

VakantieBijbelWeek - Sing-in

In de eerste week van de zomervakantie is er in het Weizigtpark een bijzonder initiatief voor kinderen. Van dinsdag 22 tot en met donderdag 24 juli 2025 vindt daar een driedaagse VakantieBijbelWeek plaats in een grote tent, speciaal voor kinderen van 4 tot...

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Rijsoordse molen open op Nationale Molendag

REGIO - Het tweede weekend van de maand mei staat Nederland weer als vanouds in het teken van de Nationale Molendagen. Er zullen dan zoveel mogelijk molens draaien/malen in Nederland op zaterdag 10 mei en/of zondag 11 mei.

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Wethouder: ‘Borgstede is een voorbeeld voor Nederland’

BARENDRECHT - Wethouder Roeland Bol (Zorg, EVB) bracht donderdag, samen met beleidsadviseur Ilse Bostelaar, een werkbezoek aan verpleeghuis Borgstede. Hij werd ontvangen door locatiemanager Elly van Vliet. Het bezoek stond in het teken van de verbouwing...

BinnenlandDalfsenNet

Feestelijke afsluiting Oranjefeesten Dalfsen

DALFSEN –  Feestelijke afsluiting Oranjefeesten Dalfsen met volle tent, sportiviteit en cabaret. Na een week vol sport, muziek en ontmoeting sloten de Oranjefeesten zondag feestelijk af. Met een gevarieerd programma en volop gezelligheid kijkt...

BinnenlandHet Kontakt Alblasserwaard

Projectkoor uit Wijngaarden trekt volle kerken

Wijngaarden - Op Tweede Paasdag en Koningsdag organiseerde stichting MPH uit Wijngaarden een Paasconcert met als thema ‘Kruis van Hoop’. Het avondvullende programma bevatte koor- en samenzang en verteller Bram van Binnendijk nam het publiek mee in het...