Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

Onderwerp

SGP Papendrecht

84 nieuwsberichten over SGP Papendrecht.

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

Kinderdijk kan goede start na winterstop geen vervolg geven

Alblasserdam – De korfballers van CKC Kinderdijk zijn er zaterdag niet in geslaagd om de sterke hervatting van de zaalcompetitie een passend vervolg te geven. In de eigen Molenzichthal bleek Fortis een maatje te groot voor de Alblasserdammers: 20-25.

Binnenlandpapendrecht.net

SGP Papendrecht presenteert kandidatenlijst

PAPENDRECHT - SGP Papendrecht heeft de kandidatenlijst gepresenteerd voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026. De SGP kiest daarbij voor ervaring en continuïteit in de top van de lijst. De partij heeft de ambitie om de huidige twee zetels in...

Binnenlandhetkontakt.nl

SGP Papendrecht zet in op ervaring en continuïteit

Papendrecht - SGP Papendrecht heeft de kandidatenlijst gepresenteerd voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart. De SGP kiest daarbij voor ervaring en continuïteit in de top van de lijst. De partij heeft de ambitie om de huidige twee zetels in de...

BinnenlandPapendrecht.net

Rene Nederlof wint fotowedstrijd SGP Papendrecht

PAPENDRECHT - Op zaterdag 5 maart heeft SGP Papendrecht de drie winnaars bekend gemaakt van de fotowedstrijd #EchtPapendrecht. Kandidaat-raadslid Willem Goudriaan overhandigde hen een gedrukt exemplaar van hun foto en een lekker pakket met Papendrechtse...

BinnenlandRTV Papendrecht

SGP organiseert fotowedstrijd #EchtPapendrecht

PAPENDRECHT – In de komende weken organiseert SGP Papendrecht een fotowedstrijd. Iedereen wordt uitgenodigd om foto’s in te sturen die Papendrecht karakteriseren. Voor de fotowedstrijd wordt de hashtag #EchtPapendrecht gebruikt.

BinnenlandHet Kontakt Klaroen

SGP Papendrecht presenteert verkiezingsprogramma

PAPENDRECHT • De lokale SGP’ers uit Papendrecht brengen hun verkiezingsprogramma naar buiten. Deze verkiezingen doet de SGP mee onder het thema ‘Houvast. Voor Papendrecht.’ Op 24 januari overhandigde lijsttrekker Arjan Kosten het verkiezingsprogramma aan...