Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Schuurman BZC

198 nieuwsberichten over Schuurman BZC.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Sportdag Neede, een prachtig sportfestijn

Op 19 september vond de jaarlijkse sportdag voor de groepen 5 t/m 8 van basisscholen in Neede en Rietmolen plaats, georganiseerd door de Sport Federatie Berkelland in samenwerking met alle basisscholen. Ruim 320 enthousiaste leerlingen verzamelden zich op...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC eindigt seizoen met enorme nederlaag

BORCULO – Niemand was er echt nog mee bezig, met de laatste wedstrijd van het seizoen. Dat vertelde Schuurman BZC trainer Filip Kljajevic vrijdagavond in het programma 8Sport op REGIO8. Dat bleek ook uit de uitslag.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC verliest in eigen huis van SWOL

BORCULO – Het is de waterpoloërs van Schuurman BZC gisteren niet gelukt om in eigen huis te winnen van SWOL uit Zwolle. In Borculo eindigde het duel in de waterpolo eerste divisie in een 10-12 overwinning voor de gasten.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Eindelijk winst Schuurman BZC

BORCULO – De waterpoloërs van Schuurman BZC hebben eindelijk weer eens gewonnen. Zaterdagavond werd in een spannende wedstrijd Aqua Novio’94 met 15-13 verslagen. In ‘t Timpke werd eindelijk weer eens de volle buit gebakt door de eerstedivisieclub uit...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC blijft verliezen

BORCULO – Het gaat niet goed met Schuurman BZC, de Borculose waterpolo eerstedivisieclub verloor zaterdag opnieuw. Dit keer was VZC in ‘t Timpke met 12-17 te sterk. De Borculoërs staan nog altijd op de een na laatste plek.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC verliest opnieuw

BORCULO – De wederopstanding van Schuurman BZC blijft altijd nog uit. De Borculose  waterpoloërs verloren gisteren wederom in de eerste divisie. In Haarlem werd het 16-10 tegen ZV Haerlem. Schuurman BZC blijft daarmee op de een na laatste plaats staan.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Lastig begin 2024 voor Schuurman BZC

BORCULO – De wederopstanding van Schuurmam BZC laat altijd nog op zich wachten. In de eerste twee competitiewedstrijden van 2024 werd een nederlaag geleden. Waar vorige week JAWS Amsterdam met 17-8 won van de Borculose waterpolo eerstedivisieclub,...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Oliebollenverkoop Schuurman BZC bij Plus in Ruurlo

RUURLO – Zoals al jaren de gewoonte is verkopen leden van de zwem- en waterpolovereniging Schuurman BZC ook dit jaar weer lekkere oliebollen bij Plus Supermarkt Stam in Ruurlo. Nieuw dit jaar is dat men ook de appelbeignets en de ananasbeignets zelf bakt.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Nipte nederlaag Schuurman BZC

BORCULO – Schuurman BZC heeft zaterdagavond in haar laatste competitieduel van 2023 een nipte nederlaag geleden. In Zwolle werd het tegen SWOL’1894 16-15. Door de winst staat de ploeg uit Zwolle nu op 16 punten in de eerste divisie waterpolo terwijl...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC boekt opnieuw belangrijke zege

BORCULO – Schuurman BZC heeft voor de tweede achtereenvolgende week een belangrijke zege geboekt. In eigenhuis was de Borculose eerste divisionist te sterk voor JAWS Amsterdam.  Die ploeg stond voorafgaand aan het duel een plek boven Schuurman BZC op...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Belangrijke zege Schuurman BZC

BORCULO – De waterpoloërs van Schuurman BZC hebben zaterdagavond een belangrijke zege geboekt in de eerste divisie waterpolo. In het eigen Timpke wonnen de Borculoërs, weliswaar nipt, met 15-14 van HZC de Robben. De gasten waren voorafgaand aan het...

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC verliest thuisduel van Katwijk

BORCULO – Het is Schuurman BZC gisterenavond niet gelukt om het duel met Katwijk winnend af te sluiten. De Borculose waterpoloërs zagen na vier periodes het eerste divisie treffen met Katwijk eindigen in 10-13.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC pakt punt tegen koploper SVH

BORCULO – Schuurman BZC heeft zaterdagavond tegen koploper SVH een gelijkspel  uit het vuur gesleept. De Rotterdamse ploeg is koploper in de eerste divisie waterpolo. In Borculo wisten de Rotterdamers echter niet te winnen.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC heeft eerste competitiezege binnen

BORCULO – Schuurman BZC heeft zaterdagavond haar eerste zege geboekt in de competitie. In het eigen Timpke was de Borculose eerste divisionist te sterk voor ZV Haerlem. In een spectaculaire wedstrijd werd het uiteindelijk 13-12.

BinnenlandNieuws uit Berkelland

Schuurman BZC verliest ook tweede competitiewedstrijd

BORCULO – De waterpoloërs van Schuurman BZC zijn er gisteravond niet in geslaagd om het tweede competitieduel in de eerste divisie om te zetten in een overwinning. De Linge/PCG uit Gorinchem en Leerdam bleek veel te sterk.

BinnenlandDe Stentor

Geregeld zon, maar ook enkele wolken in Nunspeet vandaag

Het blijft nog even zoeken voor de waterpolomannen van Schuurman BZC, die in de eerste divisie 10-13 scoorden tegen BZ&PC. Twee niveaus lager schoot Nunspeet uit de startblokken (18-9 tegen Middelsé-Skelp) en gingen De IJsselmeeuwen (22-10 bij DWV) en De...

BinnenlandDe Stentor

Geregeld zon, maar ook enkele wolken in Oldebroek vandaag

De negen Hanzesteden - Deventer, Doesburg, Elburg, Harderwijk, Hasselt, Hattem, Kampen, Zutphen en Zwolle - barsten op en rond zaterdag 14 oktober bijna uit hun voegen met zo’n honderd activiteiten. Dit alles in het kader van ‘24-uur Hanze’, onderdeel van...

BinnenlandDe Stentor

Geregeld zon, maar ook enkele wolken in Zutphen vandaag

Het blijft nog even zoeken voor de waterpolomannen van Schuurman BZC, die in de eerste divisie 10-13 scoorden tegen BZ&PC. Twee niveaus lager schoot Nunspeet uit de startblokken (18-9 tegen Middelsé-Skelp) en gingen De IJsselmeeuwen (22-10 bij DWV) en De...