Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Onderwerp

Schielands Hoge Zeedijk

72 nieuwsberichten over Schielands Hoge Zeedijk.

Binnenlandad.nl

Uitleg over dijkversterking Schielands Hoge Zeedijk

Delen van Schielands Hoge Zeedijk langs de Hollandsche IJssel moeten worden versterkt. Het gaat ook om het dijkvak tussen Nieuwerkerk aan den IJssel en Moordrecht in Zuidplas. Tijdens twee inloopbijeenkomsten wil het hoogheemraadschap van Schieland en...

Binnenlandad.nl

Brand op Schielands Hoge Zeedijk in Gouda

Aan Schielands Hoge Zeedijk in Gouda is donderdagmiddag een brand bij een bedrijf gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in of op het dak ontstaan.

Binnenlandad.nl

Dijkversterking Schielands Hoge Zeedijk gestart

Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard is begonnen met de verkenningsfase voor de versterking van Schielands Hoge Zeedijk. Deze belangrijke dijk ligt langs de Hollandsche IJssel en beschermt het laagstgelegen gebied van Nederland tegen...

Binnenlandgouweijsselnieuws.nl

Start verkenning dijkversterking Schielands Hoge Zeedijk

Het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard start de volgende fase van het dijkversterkingsproject Schielands Hoge Zeedijk. Met de publicatie van de kennisgeving participatie is duidelijk waar de dijk versterkt moet worden en welke stappen de...

Binnenlandgoudsepost.nl

Dertien partijen ondertekenen manifest voor vrouwenrechten

Gouda - Dertien politieke partijen hebben zondag gezamenlijk het manifest "Gouda voor Vrouwenrechten" ondertekend. Het initiatief van kandidaat-raadslid Sophie Heesen (GroenLinks-PvdA) en Mahbuba van Kooten-Sahar (Voorzitter Stichting Internationale...

Binnenlandcapelle.ijsselenlekstreek.nl

CVV Zwervers wint overtuigend bij De Zwerver

Capelle - CVV Zwervers speelde zaterdag op het slechte natuurgrasveld van De Zwerver in Kinderdijk een prima wedstrijd. Dat overwicht werd omgezet in een overwinning voor de Capelse formatie.

Binnenlandschielandendekrimpenerwaard.nl

Projectopgave

De afgelopen tijd hebben we met onderzoek vastgesteld waar de Schielands Hoge Zeedijk wel en niet aan de veiligheidsnormen voldoet.

Binnenlandschielandendekrimpenerwaard.nl

Informatieavonden Schielands Hoge Zeedijk

We organiseren twee informatieavonden voor iedereen die meer wil weten over de dijkversterking van de Schielands Hoge Zeedijk. Tijdens deze avonden praten we u bij over de laatste ontwikkelingen en vertellen we meer over de veiligheidsopgave en het proces...