Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Persoon

Riny van Vilsteren

45 nieuwsberichten over Riny van Vilsteren.

BinnenlandDe krant van Midden-Drenthe

Björn van ABBA blijft plannen maken: 'Dat houdt me jong'

Met de dinnershow Mamma Mia! The Party houdt ABBA de sfeer van de film en de musical op smaak. Het concept: eten, drinken, theater en dansen op muziek van de legendarische band. Na Zweden en Engeland komt het evenement volgend jaar naar ons land.

Binnenlandfcemmen.nl

Eretegel voor Riny van Vilsteren

Voorafgaand aan de wedstrijd FC Emmen – Roda JC is bij stadion De Oude Meerdijk een eretegel gelegd voor Riny van Vilsteren. Oud-speler Roy Stroeve en algemeen directeur Rinse Bleeker spraken enkele woorden en vervolgens onthulde de familie Van...

Binnenlandrtvdrenthe.nl

Clubman FC Emmen Riny van Vilsteren overleden

VOETBAL - Riny van Vilsteren, FC Emmen-clubman in hart en nieren, is op 61-jarige leeftijd overleden. De Emmenaar werd vrijdagavond onwel achter het stuur van zijn auto en overleed even later in het ziekenhuis.

Binnenlandfcemmen.nl

Riny van Vilsteren Keepersschool

Riny van Vilsteren is jarenlang keeperstrainer geweest bij de jeugdopleiding van FC Emmen en heeft veel keepers opgeleid voor het betaalde voetbal. Zijn doel was om goede keepers te ontwikkelen in Noord-Nederland. FC Emmen wil Riny’s doel voortzetten...

Binnenlandfcemmen.nl

Kerstbezoek Kjell Scherpen aan familie van Vilsteren

Kjell Scherpen, product uit de jeugdopleiding en Patrick Sulmann, keeperstrainer van de jeugd van FC Emmen zijn op bezoek geweest bij Wilma van Vilsteren, de vrouw van clubicoon Riny van Vilsteren. Riny overleed in februari 2014 op 61-jarige leeftijd.

Binnenlandfcemmen.nl

Riny van Vilsteren Keepersschool van start

De Riny van Vilsteren Keepersschool is officieel van start gegaan. In de JENS Vesting krijgen jeugdige talenten extra trainingen van aan FC Emmen verbonden trainers en keepers. De overleden naamgever was vele jaren in dienst van FC Emmen o.a.